Elektryk Wiązów

Elektryk Wiązów

Szukasz fachowca-elektryka w Wiązowie? Planujesz budowę swojego domu lub szukasz wykonawcy do modernizacji instalacji elektrycznej? Czy szukasz elektryka do instalacji rozdzielnicy w Twoim budynku w Wiązowie?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Wiązowie.

Elektryk Wiązów

Instalacja elektryczna w domu - Wiązów

Kompleksowo zajmujemy się elektryką, tj. instalacją elektryczną, w Twoim domu w Wiązowie.

W porozumieniu z Tobą oraz na podstawie projektu instalacji elektrycznej realizujemy elektrykę w Twoim domu.

Doradzamy właścicielom i dopasowujemy osprzęt instalacyjny oraz technologie do Twojego budżetu.

Jako firma z branży usług elektrycznych w Wiązowie wykonujemy instalacje elektryczne różnego typu – począwszy od uziomów domu, przez montaż przewodów, skończywszy na odbiorach i przeglądach elektryki w domu.

Instalacja elektryczna w mieszkaniu - Wiązów

Chcesz wykonać elektrykę w mieszkaniu w Wiązowie i szukasz dobrego wykonawcy-elektryka? W takim razie zapraszamy do kontaktu.

Realizujemy elektrykę w mieszkaniu w Wiązowie.

Wymiana starej instalacji elektrycznej

Wymieniamy elektrykę w mieszkaniu, która stanowi zagrożenie lub która nie odpowiada już dzisiejszym standardom i normom.

Przez wymianę lub modernizację elektryki w mieszkaniu, przywracasz instalacji elektrycznej sprawność oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo zapewniasz sobie skuteczne ubezpieczenie domu, albowiem bez aktualnej okresowej kontroli instalacji elektrycznej, nie uzyskasz odszkodowania w razie szkody.

Naprawa instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Masz potrzebę naprawy elektryki w mieszkaniu w Wiązowie? Chętnie podejmiemy się takiej naprawy dla Ciebie.

Przed naprawą elektryki w mieszkaniu, lokalizujemy usterkę lub ukryte błędy. W porozumieniu z właścicielem dokonujemy prac naprawczych przy instalacji elektrycznej.

Odbiór instalacji elektrycznej - Wiązów

Odbieramy instalację elektryczną w Twoim domu w Wiązowie. Dokonuje tego kwalifikowany elektryk-pomiarowiec, tj. elektryk z uprawnieniami na stanowisku dozoru w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

Napisz do nas i zapytaj o odbiór i przegląd okresowy instalacji elektrycznych w Wiązowie.

5 letni przegląd elektryczny

Oględziny, pomiary i sporządzenie protokołu są podstawą 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej. Dokonujemy przeglądów w Wiązowie.

Takie przeglądy instalacji elektrycznej mogą zapobiec szkodom i wykryć wady, zanim Twoja instalacja elektryczna spłonie. Często lekceważy się przeglądy, jednak są one istotne chociażby z punktu widzenia ubezpieczenia domu, aby w razie wystąpienia szkody otrzymać odszkodowanie.

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Wiązowie

Montaż rozdzielnicy elektrycznej - Wiązów

Potrzebujesz fachowca-elektryka w Wiązowie, który zamontuje Twoją rozdzielnicę elektryczną w domu lub mieszkaniu?

Kompleksowo zajmujemy się instalacją rozdzielnic. Dobieramy i montujemy rozdzielnice elektryczne oraz osprzęt elektryczny.

Na każdą potrzebę i budżet dopasowujemy rozdzielnicę elektryczną. Dobieramy odpowiednie aparaty, osprzęt i rozmiary rozdzielnicy, aby służyła użytkownikom nieruchomości przez długie lata, pozwalając na późniejszą rozbudowę lub adaptację.

Instalujemy rozdzielnice różnego typu i z różnym zakresem funkcjonalności - czy to dla standardowych odbiorników domowych lub bardziej zaawansowanej elektryki domowej z wbudowaną automatyką typu Smart Home.

Pogotowie elektryczne - Wiązów

Masz nagły problem związany z instalacją elektryczną? Dzięki pogotowiu elektrycznemu szybko i sprawnie przywrócimy dostęp do prądu w Twoim domu.

Lokalizujemy miejsce usterki, wyceniamy i usuwamy problem w Twojej instalacji elektrycznej w Wiązowie.

Podłączenie płyty indukcyjnej - Wiązów

Podłączenie płyty indukcyjnej nie należy do trudnych czynności, jednak potrzebny będzie nam elektryk wykonujący podłączenie, aby móc korzystać z gwarancji sprzętu AGD i mieć pewność, co do jakości wykonania podłączenia płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej w Wiązowie.

Najczęściej płyty indukcyjne nie są wyposażone we wtyczkę i trzeba wykonać trwałe połączenie z instalacją elektryczną, a to z kolei stanowi ingerencję w instalację, która może być przeprowadzona jedynie przez uprawnionego elektryka.

Zajmujemy się kompleksowo podłączeniem płyt indukcyjnych trójfazowych oraz jednofazowych w Wiązowie.

Podłączenie płyty indukcyjnej Wiązów

Podbicie gwarancji po montażu płyty indukcyjnej

Podbicie gwarancji po montażu płyty indukcyjnej może wykonać jedynie elektryk. Taki wymóg stawiają producenci płyt indukcyjnych.

Bez podbicia gwarancji płyty indukcyjnej po montażu w naszym domu lub mieszkaniu w Wiązowie, nie będziemy mogli korzystać z gwarancji producenckiej na nasz sprzęt AGD.