Elektryk Sobótka

Elektryk Sobótka

Jeżeli szukasz dobrego elektryka w Sobótce - polecamy naszą firmę! Jako elektryk świadczę usługi na terenie Sobótki i jej okolic. Wymiana instalacji elektrycznej w starym mieszkaniu? Wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu od dewelopera? Posiadamy potrzebne kwalifikacje i kompetencje do zajęcia się Twoim problemem.

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Sobótce.

 • Elektryk Sobótka

  Elektryka w mieszkaniu - Sobótka

  Zajmujemy się elektryką w mieszkaniach w Sobótce w sposób całościowy. Jeżeli posiadasz nowe mieszkanie od dewelopera, mieszkanie w kamienicy albo mieszkanie w bloku z lat 70-tych, zgłoś się do nas, a dopasujemy odpowiednie rozwiązania do różnego typu budownictwa

  Jako elektryk w Sobótce wykonujemy elektrykę w mieszkaniu zgodnie ze sztuką instalatorską i w uzgodnieniu oczekiwań oraz potrzebnych rozwiązań z właścicielem.

  Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

  Zajmujemy się wymianą instalacji elektrycznej w mieszkaniach w Sobótce. Adaptujemy instalację elektryczną do aktualnych potrzeb inwestorów i umożliwiamy użytkownikom korzystanie z nowoczesnych metod opartych na wyższym poborze energii, potrzebnych do sprzętów takich jak np. płyta indukcyjna lub piekarnik elektryczny.

 • Wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu

  Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach deweloperskich. Czasami zdarza się tak, że po odbiorze mieszkania deweloperskiego odkrywamy, że instalacja elektryczna w mieszkaniu jest niedostosowana do naszych potrzeb. Najczęściej zauważamy problemy przy urządzaniu kuchni, kiedy okazuje się, że do jedynych dwóch gniazdek na jednym obwodzie, nie podłączymy jednocześnie zmywarki, piekarnika i lodówki, a już nie mówiąc o płycie indukcyjnej.

  Wykonujemy instalację elektryczną w mieszkaniach nowych, deweloperskich. Jako elektryk w Sobótce pomożemy Ci zaadaptować instalacje elektryczne do Twoich potrzeb.

 • Wymiana WLZ w bloku

  Zajmujemy się wymianą WLZ w bloku. Remont w mieszkaniu w starym bloku? Najprawdopodobniej pojawi się potrzeba unowocześnienia instalacji elektrycznej w celu sprostania nowym wymaganiom. Konieczna jest wtedy wymiana WLZ w bloku, aby mieszkanie mogło obsłużyć zwiększoną moc.

  Przeniesienie licznika w bloku

  Przy zmianie elektryki w mieszkaniu, często zachodzi potrzeba przeniesienia licznika na miejsce ogólnodostępne, zgodnie z nowymi przepisami. Takim miejscem w bloku jest najczęściej klatka schodowa.

  Jako elektryk w Sobótce zajmujemy się również przenoszeniem licznika.

 • Wykonanie instalacji elektrycznej w domu - Sobótka
 • Instalacja elektryczna w domu - Sobótka

  Jako firma świadczymy usługi wykonania instalacji elektrycznej w domu w Sobótce. Wykonujemy uziomy fundamentowe, instalację elektryczną wewnątrz domu oraz na zewnątrz budynku. Doprowadzamy kable ziemne od skrzynki pomiarowej do rozdzielnicy głównej domu.

  Zrobimy wszystko co podpowie wyobraźnia oraz budżet inwestora. W porozumieniu z właścicielem i na podstawie projektu elektrycznego, wykonamy jako elektryk w Sobótce instalację elektryczną w Twoim domu.

  Wykonanie uziomu budynku

  Bardzo istotnym aspektem domowej instalacji elektrycznej jest właściwe uziemienie. Najczęściej elektryk przystępuje do pracy już na samym początku budowy. Najkorzystniejszą formą uziomu jest bowiem uziom fundamentowy, o którego rzetelne wykonanie należy zadbać przed zalaniem fundamentów. Bednarkę układa się na sztorc, po czym w równych odstępach powinna być zespawana ze zbrojeniem przyszłego fundamentu. Ponadto uziom musi stanowić zamknięty obwód, czyli nie może mieć otwartego końca.

 • Kompleksowe wykonanie elektryki w domu

  Jako elektryk w Sobótce zajmujemy się kompletnym wykonaniem elektryki w domu. Planujemy obwody, rozprowadzamy przewody, dbamy o infrastrukturę IT i RTV, instalujemy monitoring, alarmy i wyposażamy Twój dom w rozwiązania SMART, aby automatyka domowa i nowoczesne rozwiązania ułatwiły Ci życie.

  Po uzgodnieniu z inwestorem instalacji elektrycznej, zaadaptujemy projekt elektryczny według podanych potrzeb i życzeń.

  Doprowadzenie kabla do budynku

  Doprowadzimy i podłączymy kabel elektryczny od skrzynki pomiarowej na granicy działki do miejsca rozdzielnicy głównej w Twoim mieszkaniu.

  Wykonujemy lub koordynujemy prace w tym zakresie m.in. wykonanie wykopu pod kabel zgodnie z wytycznymi Taurona, wprowadzenie kabla do budynku, ochrona kabla przez rurę osłonową.

  Wykonanie instalacji odgromowej

  Wykonujemy instalację odgromową zgodnie z projektem. Bazujemy na renomowanych systemach, jak np. firmy ELKO BIS.

 • Inteligentny dom (Smart Home) - Sobótka

  Postaw na wygodę i oszczędności, które wnoszą rozwiązania inteligentnej elektryki dla domu (Smart Home).

  Zajmujemy się integracją rozwiązań dla inteligentnych domów. Tworzymy elektrykę, która daje duży komfort i możliwość kontroli nad zużyciem prądu.

 • Inteligentny dom (Smart Home) Sobótka
 • Szczególnie duży potencjał rozwiązań Smart Home w Sobótce czeka na właścicieli restauracji, kawiarni oraz dla osób zajmujących się hotelarstwem i apartamentami.

  Rozwiązania Smart Home firmy Grenton

  Jesteśmy instalatorem rozwiązań dla inteligentnego domu (Smart Home) firmy Grenton. Jest to renomowana polska firma.

  Wykonujemy integracje od podstaw lub dopasowujemy rozwiązania Grenton do potrzeb naszych klientów w Sobótce.

 • Odbiór instalacji elektrycznej - Sobótka

  Przeprowadzamy również odbiory instalacji elektrycznej w Sobótce. Podczas odbiorów elektrycznych konieczne są oględziny, dokonujemy również pomiarów, a na koniec sporządzamy protokoły odbioru instalacji elektrycznej zgodnie ze sztuką.

  Wykonania odbiorów elektrycznych może dokonać jedynie uprawniony elektryk w Sobótce o odpowiednim świadectwie kwalifikacyjnym, tj. osoba na stanowisku dozoru (D) w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

  Zadzwoń w celu omówienia odbioru instalacji elektrycznej w Sobótce. Służymy jako elektryk swoim doświadczeniem.

 • 5 letni przegląd elektryczny

  Każdy właściciel lub zarządca w świetle prawa jest zobowiązany do przeprowadzenia 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej w Sobótce.

  Jako elektryk w Sobótce możemy wykonać taki przegląd okresowy elektryki w Twoim domu lub mieszkaniu. Po oględzinach i pomiarach otrzymasz protokoły, które będą koniecznie potrzebne do ubezpieczenia Twojej nieruchomości.

  Bez aktualnego, 5-letniego przeglądu bierzesz na siebie odpowiedzialność finansową i karną w razie powstania skód wyrządzonych przez wadliwą elektrykę.

 • Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Sobótce
 • Dobry elektryk w Sobótce

  Jako dobry elektryk w Sobótce zajmujemy się wsparciem klientów w sprawach, w których osoby nieobeznane z elektryką nie posiadają rozeznania.

  Przeprowadzamy wyceny i oględziny za darmo i jest to stały element naszych usług elektrycznych.

 • Dobry elektryk Sobótka
 • Zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów i skorzystaj z usług dobrego elektryka w Sobótce.

 • Podłączenie płyty indukcyjnej - Sobótka

  Podłączymy Twoją płytę indukcyjną jako elektryk w Sobótce. Mimo iż jest to czynność pozornie nieskomplikowana, to podłączenie płyty indukcyjnej do przygotowanego wypustu kablowego, warto zlecić elektrykowi w Sobótce z kilku powodów.

  Pierwszy aspekt dotyczy gwarancji. Producenci płyt indukcyjnych uzależnili ważność gwarancji od podłączenia płyty przez uprawnionego elektryka.

  Kolejnym aspektem, dla którego warto zlecić elektrykom w Sobótce podłączenie płyty indukcyjnej, jest fakt, iż elektryk z odpowiednimi uprawnieniami posiada wiedzę i jest w stanie ocenić oraz wykonać podłączenie płyty indukcyjnej zgodnie ze sztuką instalatorską. Właściwe wyposażenie, narzędzia i wiedza są do tego koniecznie potrzebne.

  Ponadto, to na elektryka podłączającego płytę indukcyjną w Sobótce spada odpowiedzialność za fachowo wykonaną usługę.

 • Podłączenie płyty indukcyjnej Sobótka
 • Podbicie gwarancji po podłączeniu płyty indukcyjnej - Sobótka

  Po podłączeniu płyty indukcyjnej przez elektryka w Sobótce, ów elektryk powinien podbić Ci gwarancję płyty indukcyjnej.

  Tylko taka gwarancja z odpowiednią pieczątką uprawnionego elektryka zagwarantuje Ci, że w razie awarii płyty indukcyjnej, będziesz miał pełne prawo do korzystania z gwarancji zawartej w umowie kupna.

  Podbita gwarancja powinna zawierać numer świadectwa kwalifikacyjnego elektryka, jego imię i nazwisko, datę oraz nazwę lub NIP firmy, która go upoważnia do tej czynności.

Usługi elektryczne - Sobótka

Świadczymy usługi elektryczne w Sobótce i okolicach. Wykonamy instalację elektryczną zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i w firmowych nieruchomościach w Sobótce, np. w hotelach, apartamentach, lokalach użytkowych, lokalach biurowych, w restauracjach, kawiarniach lub w zakładach produkcyjnych. W szeroki wachlarz naszych usług elektrycznych w Sobótce wchodzą także przeglądy, pomiary i odbiory instalacji elektrycznej na terenie Sobótki.

Wykonujemy takie usługi elektryczne w Sobótce, jak m.in.

 • Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej
 • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
 • Odbiory instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
 • Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej, w tym przeglądy okresowe (5 letnie)
 • Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych
 • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych od 1 sztuki
 • Montaż i integracja rozwiązań dla inteligentnych domów (Smart Home)
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Rozdział instalacji elektrycznej
 • Wymiana tablicy licznikowej i przeniesienie licznika
 • Montaż rozdzielnicy budowlanej
 • Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy i skorzystaj z naszych usług elektrycznych w Sobótce.

 • Usługi elektryczne Sobótka
 • Zapoznaj się z szerokim zakresem naszych usług elektrycznych w Sobótce i zadzwoń.

  Chętnie doradzimy w kwestiach, co do których klient ma wątpliwości.