Elektryk Ziębice

Elektryk Ziębice

Szukasz dobrego elektryka w Ziębicach? Planujesz budowę domu lub modernizację instalacji elektrycznej w mieszkaniu? Czy po prostu potrzebujesz podłączyć płytę indukcyjną i chcesz korzystać z gwarancji producenta?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Ziębicach.

Elektryk Ziębice

Instalacja elektryczna w domu - Ziębice

Jako elektryk w Ziębicach zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznej w domu w Ziębicach.

Zajmujemy się elektryką zarówno w nowych budynkach, jak i starych kamienicach. Na podstawie projektu elektrycznego i w porozumieniu z właścicielem, wykonujemy instalacje elektryczne w Ziębicach

Jako elektryk w Ziębicach doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednich rozwiązań dla instalacji elektrycznej.

Będąc elektrykiem w Ziębicach i okolicach zajmujemy się instalacją elektryczną różnego rodzaju i w różnym stopniu zaawansowania.

Budujemy instalacje elektryczną od podstaw, modernizujemy stare instalacje elektryczne w Ziębicach i dużo więcej.

Elektryka w mieszkaniu – Ziębice

Elektrykę w mieszkaniach wykonujemy szybko, sprawnie i zgodnie z budżetem klienta. Wykonujemy ją w nowych mieszkaniach deweloperskich, w blokach oraz w kamienicach.

Dobieramy odpowiednie rozwiązania do każdej instalacji i do każdego budżetu, wykonując elektrykę w mieszkaniach w Ziębicach.

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach w Ziębicach zgodnie z potrzebami inwestorów. Poszukując dobrego elektryka w Ziębicach, warto skontaktować się z nami i omówić szczegóły.

Modernizacja elektryki w mieszkaniu

Ziębice słyną ze starej zabudowy, a my zajmujemy się modernizacją instalacji elektrycznej na potrzeby podobnych mieszkań w Ziębicach.

Częstą przyczyną modernizacji instalacji elektrycznej w mieszkaniu jest coraz większy brak wygody użytkowania starej instalacji elektrycznej, jak np. spalające się gniazda oraz wywalające wyłączniki podczas pracy większej liczby odbiorników.

Modernizujemy instalacje elektryczną w Ziębicach. Zajmujemy się modernizacją instalacji elektrycznej zwracając uwagę na normy, przepisy i sztukę instalatorską, aby instalacja elektryczna mogła służyć ludziom na lata.

Naprawa elektryki w mieszkaniu

Naprawiamy elektrykę w mieszkaniach i kamienicach w Ziębicach. Lokalizujemy problem, wymieniamy awaryjny osprzęt i przywracamy sprawność instalacji elektrycznej.

Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

Wykonujemy elektryczne ogrzewanie podłogowe, które w łatwy sposób umożliwia zwiększenie komfortu użytkowania mieszkania.

Zajmujemy się także pomiarami rezystancji izolacji elektrycznych mat grzewczych, co pozwala na znalezienie uszkodzeń w izolacji mat.

Odbiór instalacji elektrycznej - Ziębice

Wykonujemy odbiory instalacji elektrycznej w domach i mieszkaniach w Ziębicach. Podczas wykonywanej czynności przeprowadzamy oględziny, wykonujemy pomiary i sporządzamy protokoły z odbioru instalacji elektrycznej w Ziębicach.

Odbiór takiej instalacji elektrycznej może wykonać elektryk posiadający stosowne uprawnienia, tj. osoba na stanowisku dozoru z potwierdzonymi kwalifikacjami w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów związanych z odbiorem Twojej instalacji elektrycznej w Ziębicach.

5 letni przegląd instalacji elektrycznej

Prawodawca zobowiązał właścicieli i zarządców budynków do przeprowadzania kontroli okresowej, czyli do tzw. 5 letnich przeglądów instalacji elektrycznej.

Zajmujemy się kontrolą okresową instalacji elektrycznej w Ziębicach. Przeprowadzamy oględziny, wykonujemy pomiary i tworzymy protokoły z odbioru instalacji elektrycznej w Ziębicach.

Częsty brak świadomości wśród indywidualnych właścicieli odnośnie obowiązku wykonania przeglądów okresowych instalacji elektrycznej, może się kończyć dużymi kosztami w momencie dojścia do szkody w mieniu lub w ludziach, które nie będą pokryte przez ubezpieczyciela bez okazania ważnego przeglądu.

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Ziębicach

Dobry elektryk w Ziębicach

Jako dobry elektryk w Ziębicach wspieramy naszych klientów we wszelkich aspektach dotyczących instalacji elektrycznej w domu i mieszkaniu.

Doradzamy zgodnie z naszą wiedzą i wyceniamy potrzebne prace po oględzinach na miejscu. Przyjazd na oględziny jest bezpłatny.

Dobry elektryk Ziębice

Podłączenie płyty indukcyjnej - Ziębice

Podłączenie płyty indukcyjnej wydaje się być prostym zadaniem. Dlaczego więc zlecić podłączenie płyty indukcyjnej elektrykowi w Ziębicach?

Jest kilka dobrych argumentów, które stoją za tym, aby zatrudnić elektryka do podłączenia płyty indukcyjnej. Do tego zalicza się fakt, że montaż i podłączenie płyty indukcyjnej stanowi ingerencję w instalację elektryczną, którą według przepisów wykonać wolno tylko uprawnionym elektrykom.

Kolejnym aspektem jest utrata gwarancji płyty indukcyjnej, jeżeli płyta zostanie podłączona prze nie-elektryka.

Zajmujemy się kompleksowo podłączeniem płyt indukcyjnych w Ziębicach.

Podłączenie płyty indukcyjnej Ziębice

Podbicie gwarancji płyty indukcyjnej - Ziębice

Producenci zastrzegają sobie ważność gwarancji pod warunkiem, że płyta indukcyjna zostanie podłączona przez uprawnionego elektryka w Ziębicach.

Bez podbicia gwarancji płyty indukcyjnej przez elektryka w Ziębicach, nie możemy korzystać w przyszłości z gwarancji na naszą płytę indukcyjną w razie uszkodzenia.

Usługi elektryczne - Ziębice

W szerokim zakresie świadczymy usługi elektryczne w Ziębicach. Wykonujemy kompleksowe usługi elektryczne w domach i mieszkaniach oraz dla firm, np. w biurach, w lokalach komercyjnych lub w zakładach i magazynach. Dodatkowo oferujemy usługi elektryczne w zakresie przeglądów, pomiarów i odbiorów elektrycznych w Ziębicach.

Wykonujemy takie usługi elektryczne w Ziębicach, jak m.in.

  • Wymiana tablicy licznikowej i przeniesienie licznika
  • Odbiory instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Montaż rozdzielnicy budowlanej
  • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
  • Pomiary i odbiory instalacji elektrycznej, w tym przeglądy okresowe (5 letnie)
  • Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych
  • Rozdział instalacji elektrycznej
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych od 1 sztuki
  • Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej

Szczegółów dotyczących usług elektrycznych w Ziębicach można omówić kontaktując się telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi elektryczne Ziębice