Elektryk Żórawina

Elektryk Żórawina

Rozglądasz się za dobrym elektrykiem w Żórawinie? Chcesz postawić swój dom lub potrzebujesz kogoś do modernizacji Twojej instalacji elektrycznej? Czy po prostu chcesz podłączyć nową płytę indukcyjną i korzystać z gwarancji producenta?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Żórawinie.

 • Elektryk Żórawina

  Instalacja elektryczna w domu - Żórawina

  Montujemy instalacje elektryczną w domu od podstaw lub modernizujemy stare instalacje elektryczne zgodnie ze sztuką instalatorską. Zajmujemy się kompleksowo instalacją elektryczną w domu w Żórawinie.

  W przypadku nowych budynków wykonujemy jako elektryk w Żórawinie instalacje elektryczną na podstawie projektu oraz w porozumieniu z właścicielem. Według potrzeb i budżetu dobieramy odpowiednie rozwiązania osprzętowe. Doradzamy właścicielom w doborze odpowiedniej aparatury i rozwiązań dla instalacji elektrycznej.

 • Jako elektryk w Żórawinie wykonujemy instalacje elektryczne w różnym stopniu zaawansowania.

  Zajmujemy się kompleksowo instalacją elektryczną od podstaw, przez modernizację, po odbiór instalacji elektrycznej w domach w Żórawinie.

  Inteligentny dom, Smart Home, automatyka domowa

  Wykonujemy instalacje elektryczną dla inteligentnych domów, tzw. Smart Home. Jesteśmy integratorem rozwiązań automatyki domowej renomowanej polskiej firmy Grenton.

  Certyfikat Grenton Smart Home Żórawnina
 • Wykonanie uziomu budynku

  Wykonujemy uziomy budynków w Żórawinie, jak m.in. uziomy fundamentowe, uziomy otokowe oraz uziomy pionowe (szpilkowe).

  W przypadku domów nowo wybudowanych najczęściej stosuje się uziomy fundamentowe oraz uziomy pionowe dla instalacji odgromowej.

  Doprowadzenie kabla elektrycznego od skrzynki do domu

  Wykonujemy jako elektryk w Żórawinie, podłączenie kabla od skrzynki pomiarowej na granicy działki, do rozdzielnicy głównej w domu. Dbamy o odpowiedni wykop, zabezpieczanie kabla w rurze osłonowej oraz o wszelkie połączenia zarówno w skrzynce pomiarowej jak i w rozdzielnicy w domu.

 • Elektryka w mieszkaniu - Żórawina

  Wykonujemy elektrykę w mieszkaniach w Żórawinie. Obojętnie czy są to nowe mieszkania deweloperskie czy stare mieszkania w kamienicach. Dla każdego budynku znajdujemy odpowiednie rozwiązania do wykonania elektryki w mieszkaniu.

  Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach w Żórawinie zgodnie z potrzebami inwestorów. Poszukując dobrego elektryka w Żórawinie warto skontaktować się z nami.

  Modernizacja elektryki w mieszkaniu

  Zajmujemy się modernizacją instalacji elektrycznej w starych mieszkaniach w kamienicy lub w bloku. Częstym powodem modernizacji instalacji elektrycznej w mieszkaniu jest wzrastająca niewygoda w użytkowaniu starej elektryki, jak np. spalające się gniazda oraz korki wyłączające zasilanie przy większej ilości odbiorników.

 • Modernizujemy instalacje elektryczną na terenie Gminy Żórawina. Wykonujemy modernizację instalacji elektrycznej zgodnie z normami, przepisami i sztuką instalatorską, aby domowa instalacja elektryczna była bezpieczna w obsłudze i niezawodna.

  Wymiana wewnętrznej linii zasilania (WLZ)

  Wymieniamy wewnętrzną linię zasilania (WLZ) w mieszkaniu i w częściach wspólnych, abyś mógł w pełni korzystać ze swojej instalacji elektrycznej.

  Jako elektryk w Żórawinie dokonujemy wymiany WLZ na przewód o odpowiednio większym przekroju często wtedy, kiedy właściciele mieszkania decydują się na użycie nowoczesnych płyt indukcyjnych i piekarników elektrycznych.

 • Naprawa elektryki w mieszkaniu

  Naprawiamy elektrykę w mieszkaniach w Żórawinie. Wymieniamy spalone gniazda lub przewody, wykonujemy bruzdy i osadzamy nowe punkty.

  Lokalizujemy usterki i usuwamy awarie, naprawiamy lub wymieniamy instalację elektryczną na nową.

  Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest dobrym rozwiązaniem, aby sprawić sobie większy komfort użytkowania mieszkania w łatwy sposób. Zajmujemy się montażem mat elektrycznych do ogrzewania podłogowego w Żórawinie.

  Wykonujemy także pomiary rezystancji izolacji elektrycznych mat grzewczych, co umożliwia wykrycie uszkodzeń w izolacji mat.

 • Odbiór instalacji elektrycznej - Żórawina

  Kompleksowo wykonujemy odbiory instalacji elektrycznych w Żórawinie. Podczas odbioru dokonujemy oględzin, wykonujemy pomiary i sporządzamy protokoły odbioru instalacji elektrycznej.

  Odbiór instalacji elektrycznej może przeprowadzić elektryk-pomiarowiec, tj. osoba na stanowisku dozoru z uprawnieniami w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

  Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów związanych z odbiorem Twojej instalacji elektrycznej.

 • 5 letni przegląd instalacji elektrycznej

  Obowiązkiem każdego właściciela i zarządcy budynku jest przeprowadzanie 5 letnich przeglądów instalacji elektrycznej.

  Wykonujemy przeglądy okresowe instalacji elektrycznej w Żórawinie obejmujące oględziny, pomiary i sporządzanie protokołów z wykonanego przeglądu instalacji elektrycznej w Żórawinie.

  Brak świadomości wśród indywidualnych właścicieli nieruchomości, co do obowiązku przeprowadzania przeglądów instalacji elektrycznej, może się zemścić w momencie powstania szkody w mieniu lub w ludziach, które nie będą pokryte przez ubezpieczyciela bez okazania ważnego przeglądu.

 • Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Żórawinie
 • Dobry elektryk w Żórawinie

  Jako dobry elektryk w Żórawinie doradzamy klientom w sprawach dotyczących instalacji elektrycznej w domach i mieszkaniach.

  Służymy swoją wiedzą i wyceniamy nasze prace na podstawie oględzin na miejscu. Przyjazd na oględziny jest bezpłatny.

 • Dobry elektryk Żórawina
 • Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i skorzystaj z usług dobrego elektryka w Żórawinie.

 • Podłączenie płyty indukcyjnej - Żórawina

  Chcąc podłączyć płytę indukcyjną warto zlecić tę pracę elektrykowi z uprawnieniami, gdyż nie tylko zależy nasza gwarancja od tego, ale podłączenie płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej stanowi równocześnie ingerencje w elektrykę, którą może wykonać tylko uprawniony elektryk w Żórawinie.

  Warto dobrze zaplanować miejsca montażu płyty indukcyjnej oraz miejsce podłączenia płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej.

  Zajmujemy się kompleksowo podłączeniem płyt indukcyjnych w Żórawinie.

 • Podłączenie płyty indukcyjnej Żórawina
 • Podbicie gwarancji płyty indukcyjnej - Żórawina

  Ważnym aspektem gwarancji naszej płyty indukcyjnej jest warunek producenta, że jej ważność zależy od podłączenia płyty indukcyjnej przez elektryka w Żórawinie.

  Bez podbicia gwarancji płyty indukcyjnej przez uprawnionego elektryka, nie będziemy mogli korzystać z gwarancji w razie uszkodzenia naszego sprzętu AGD.