Elektryk Żórawina

Elektryk Żórawina

Rozglądasz się za dobrym elektrykiem w Żórawinie? Chcesz postawić swój dom lub potrzebujesz kogoś do modernizacji Twojej instalacji elektrycznej? Czy po prostu chcesz podłączyć nową płytę indukcyjną i korzystać z gwarancji producenta?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Żórawinie.

Elektryk Żórawina

Instalacja elektryczna w domu - Żórawina

Montujemy instalacje elektryczną w domu od podstaw lub modernizujemy stare instalacje elektryczne zgodnie ze sztuką instalatorską. Zajmujemy się kompleksowo instalacją elektryczną w domu w Żórawinie.

W przypadku nowych budynków wykonujemy jako elektryk w Żórawinie instalacje elektryczną na podstawie projektu oraz w porozumieniu z właścicielem. Według potrzeb i budżetu dobieramy odpowiednie rozwiązania osprzętowe. Doradzamy właścicielom w doborze odpowiedniej aparatury i rozwiązań dla instalacji elektrycznej.

Jako elektryk w Żórawinie wykonujemy instalacje elektryczne w różnym stopniu zaawansowania.

Zajmujemy się kompleksowo instalacją elektryczną od podstaw, przez modernizację, po odbiór instalacji elektrycznej w domach w Żórawinie.

Inteligentny dom, Smart Home, automatyka domowa

Wykonujemy instalacje elektryczną dla inteligentnych domów, tzw. Smart Home. Jesteśmy integratorem rozwiązań automatyki domowej renomowanej polskiej firmy Grenton.

Certyfikat Grenton Smart Home Żórawnina

Wykonanie uziomu budynku

Wykonujemy uziomy budynków w Żórawinie, jak m.in. uziomy fundamentowe, uziomy otokowe oraz uziomy pionowe (szpilkowe).

W przypadku domów nowo wybudowanych najczęściej stosuje się uziomy fundamentowe oraz uziomy pionowe dla instalacji odgromowej.

Doprowadzenie kabla elektrycznego od skrzynki do domu

Wykonujemy jako elektryk w Żórawinie, podłączenie kabla od skrzynki pomiarowej na granicy działki, do rozdzielnicy głównej w domu. Dbamy o odpowiedni wykop, zabezpieczanie kabla w rurze osłonowej oraz o wszelkie połączenia zarówno w skrzynce pomiarowej jak i w rozdzielnicy w domu.

Elektryka w mieszkaniu - Żórawina

Wykonujemy elektrykę w mieszkaniach w Żórawinie. Obojętnie czy są to nowe mieszkania deweloperskie czy stare mieszkania w kamienicach. Dla każdego budynku znajdujemy odpowiednie rozwiązania do wykonania elektryki w mieszkaniu.

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach w Żórawinie zgodnie z potrzebami inwestorów. Poszukując dobrego elektryka w Żórawinie warto skontaktować się z nami.

Modernizacja elektryki w mieszkaniu

Zajmujemy się modernizacją instalacji elektrycznej w starych mieszkaniach w kamienicy lub w bloku. Częstym powodem modernizacji instalacji elektrycznej w mieszkaniu jest wzrastająca niewygoda w użytkowaniu starej elektryki, jak np. spalające się gniazda oraz korki wyłączające zasilanie przy większej ilości odbiorników.

Modernizujemy instalacje elektryczną na terenie Gminy Żórawina. Wykonujemy modernizację instalacji elektrycznej zgodnie z normami, przepisami i sztuką instalatorską, aby domowa instalacja elektryczna była bezpieczna w obsłudze i niezawodna.

Wymiana wewnętrznej linii zasilania (WLZ)

Wymieniamy wewnętrzną linię zasilania (WLZ) w mieszkaniu i w częściach wspólnych, abyś mógł w pełni korzystać ze swojej instalacji elektrycznej.

Jako elektryk w Żórawinie dokonujemy wymiany WLZ na przewód o odpowiednio większym przekroju często wtedy, kiedy właściciele mieszkania decydują się na użycie nowoczesnych płyt indukcyjnych i piekarników elektrycznych.

Naprawa elektryki w mieszkaniu

Naprawiamy elektrykę w mieszkaniach w Żórawinie. Wymieniamy spalone gniazda lub przewody, wykonujemy bruzdy i osadzamy nowe punkty.

Lokalizujemy usterki i usuwamy awarie, naprawiamy lub wymieniamy instalację elektryczną na nową.

Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest dobrym rozwiązaniem, aby sprawić sobie większy komfort użytkowania mieszkania w łatwy sposób. Zajmujemy się montażem mat elektrycznych do ogrzewania podłogowego w Żórawinie.

Wykonujemy także pomiary rezystancji izolacji elektrycznych mat grzewczych, co umożliwia wykrycie uszkodzeń w izolacji mat.

Odbiór instalacji elektrycznej - Żórawina

Kompleksowo wykonujemy odbiory instalacji elektrycznych w Żórawinie. Podczas odbioru dokonujemy oględzin, wykonujemy pomiary i sporządzamy protokoły odbioru instalacji elektrycznej.

Odbiór instalacji elektrycznej może przeprowadzić elektryk-pomiarowiec, tj. osoba na stanowisku dozoru z uprawnieniami w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów związanych z odbiorem Twojej instalacji elektrycznej.

5 letni przegląd instalacji elektrycznej

Obowiązkiem każdego właściciela i zarządcy budynku jest przeprowadzanie 5 letnich przeglądów instalacji elektrycznej.

Wykonujemy przeglądy okresowe instalacji elektrycznej w Żórawinie obejmujące oględziny, pomiary i sporządzanie protokołów z wykonanego przeglądu instalacji elektrycznej w Żórawinie.

Brak świadomości wśród indywidualnych właścicieli nieruchomości, co do obowiązku przeprowadzania przeglądów instalacji elektrycznej, może się zemścić w momencie powstania szkody w mieniu lub w ludziach, które nie będą pokryte przez ubezpieczyciela bez okazania ważnego przeglądu.

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Żórawinie

Dobry elektryk w Żórawinie

Jako dobry elektryk w Żórawinie doradzamy klientom w sprawach dotyczących instalacji elektrycznej w domach i mieszkaniach.

Służymy swoją wiedzą i wyceniamy nasze prace na podstawie oględzin na miejscu. Przyjazd na oględziny jest bezpłatny.

Dobry elektryk Żórawina

Podłączenie płyty indukcyjnej - Żórawina

Chcąc podłączyć płytę indukcyjną warto zlecić tę pracę elektrykowi z uprawnieniami, gdyż nie tylko zależy nasza gwarancja od tego, ale podłączenie płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej stanowi równocześnie ingerencje w elektrykę, którą może wykonać tylko uprawniony elektryk w Żórawinie.

Warto dobrze zaplanować miejsca montażu płyty indukcyjnej oraz miejsce podłączenia płyty indukcyjnej do instalacji elektrycznej.

Zajmujemy się kompleksowo podłączeniem płyt indukcyjnych w Żórawinie.

Podłączenie płyty indukcyjnej Żórawina

Podbicie gwarancji płyty indukcyjnej - Żórawina

Ważnym aspektem gwarancji naszej płyty indukcyjnej jest warunek producenta, że jej ważność zależy od podłączenia płyty indukcyjnej przez elektryka w Żórawinie.

Bez podbicia gwarancji płyty indukcyjnej przez uprawnionego elektryka, nie będziemy mogli korzystać z gwarancji w razie uszkodzenia naszego sprzętu AGD.