Odbiór instalacji elektrycznej w domu

Odbiór instalacji elektrycznej w domu

Zgłoś się dzisiaj do nas i już jutro wykonujemy odbiór instalacji elektrycznej w Twoim domu. Protokoły odbioru otrzymujesz w ciągu 24 godzin od zakończenia odbioru domu.

Nasz pakiet korzyści

 • emoji_transportation

  Szybkie wykonanie

 • vital_signs

  Rzetelne pomiary

 • order_approve

  Protokoły odbioru w formie elektronicznej

 • update

  Protokoły gotowe w 24h

 • verified

  10 lat dostęp do protokołów

 • wysiwyg

  Wsparcie formalne


Średni koszt usługi
700 zł
(dom 100m2)
Odbiór instalacji elektrycznej w domu
Odbiór instalacji elektrycznej w domu

Kalkulator odbioru instalacji elektrycznej w domu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy kalkulator usług odbioru instalacji elektrycznej w domu. Na podstawie kalkulatora, każdy klient jest w stanie oszacować koszt/cenę odbioru instalacji elektrycznej w swoim domu.

Podaj poniższe dane i poznaj szacunkowy koszt usługi

 • Metraż domu*:

podaj całkowity metraż Twojego domu w m2.

*pole wymagane

 • Liczba obwodów:

podaj liczbę wszystkich obwodów. Jeśli nie pamiętasz liczby obwodów, pójdź do rozdzielnicy i policz wszystkie wyłączniki nadprądowe (zwykle posiadają oznaczenie typu B16, B10, B20, C16, itp.).

 • Liczba gniazdek:

podaj liczbę wszystkich gniazdek w domu.

 • Liczba pkt. oświetleniowych:

podaj liczbę wszystkich punktów oświetleniowych w domu. Dotyczy to wszelkiego oświetlenia typu kinkiet, oprawy oświetleniowej na suficie itp. Nie dotyczy to oświetlenia podłączonego do gniazdka wtykowego.

 • Liczba pkt. odgromowych:

podaj liczbę wszystkich punktów odgromowych domu. Jeśli nie pamiętasz liczby punktów odgromowych, policz wszystkie przewody, które schodzą z instalacji na dachu do ziemi.

Zasady współpracy

WYCENA

Wyślij nam możliwie jak najwięcej informacji na temat Twojego domu. Mogą to być rzuty domu, liczba gniazd, metraż, zdjęcie rozdzielnicy, liczba pomieszczeń lub projekt elektryczny. Na tej podstawie będziemy w stanie wycenić naszą usługę w Twoim domu.

TERMIN

Ustalamy dogodny dla Ciebie termin. Zamówienia realizujemy nawet na następny dzień roboczy, ponieważ cenimy satysfakcję naszych klientów.

ODBIÓR

Przeprowadzamy przegląd instalacji elektrycznej w Twoim mieszkaniu. Zajmuje to średnio od 1,5 do 3 godzin. W dniu przeglądu zadbaj o to, aby dostęp do gniazd był ułatwiony - pamiętaj: im szybciej elektryk skończy swoją prace, tym mniej będzie Cię kosztowała!

ROZLICZENIE

Rozliczenie odbywa się przelewem online po odbiorze. Po dokonanym przelewie otrzymasz swoje protokoły odbioru instalacji elektrycznej.

DOSTĘP

Protokoły odbioru przechowujemy przez 10 lat, przez co nigdy więcej nie musisz martwić się odnalezieniem tych dokumentów. Wystarczy kontakt z nami i otrzymujesz swoje protokoły ponownie.

Kontakt

Kontakt Ralf Skrzypczak

inż. Ralf Skrzypczak

Częste pytania (FAQ)

arrow_forward_ios Ile kosztuje odbiór instalacji elektrycznej w domu?

Koszt odbioru instalacji elektrycznej w domu jest zależny od kilka czynników. Na cenę odbioru wpływa ogólny metraż domu, liczba gniazd wtyczkowych, liczba punktów oświetleniowych, liczba punktów odgromowych oraz koszt dojazdu do obiektu.

Średnia cena odbioru instalacji elektrycznej w domu dla metrażu 100 m2 wynosi 700 zł.

arrow_forward_ios Kto wystawia protokół odbioru instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym?

Zgodnie z rozporządzeniami protokół odbioru instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym może być wystawiony przez elektryka posiadającego ważne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie dozoru (D). Elektrycy posiadający jedynie zakres eksploatacji (E) nie mogą wystawić takiego protokołu.

Świadectwo kwalifikacyjne musi obejmować zakres kontrolno-pomiarowy dotyczący urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1 kV.

arrow_forward_ios Odbiór instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym - Na czym polega?

Odbiór instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym polega – podobnie jak przegląd elektryczny – na trzech czynnościach. Są to oględziny, pomiary oraz sporządzenie protokołów. Dodatkowo podczas odbioru sprawdza się zgodność instalacji z projektem elektrycznym.

arrow_forward_ios Ile jest ważny protokół przeglądu instalacji elektrycznej?

Protokół przeglądu instalacji elektrycznej domu mieszkalnego jest ważny przez 5 lat. Po upływie tego czasu konieczne jest przeprowadzenie kolejnego 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej.

Działamy w lokalizacjach

Wrocław

Wykonujemy odbiory instalacji elektrycznej w domu we Wrocławiu. Odbieramy instalacje w nowo wybudowanych domach oraz budynkach lub przeprowadzamy odbiory po rozbudowie domu jednorodzinnego.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Wrocław
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Wrocław

Oława

Przeprowadzamy odbiory instalacji elektrycznej w domach jednorodzinnych. Świadczymy odbiory na całym terenie miasta Oławy.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Oława
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Oława

Brzeg

Zajmujemy się odbiorami instalacji elektrycznej w domu w Brzegu. Wykonujemy tę usługę dla nowo wybudowanych domów jednorodzinnych oraz domów po generalnym remoncie instalacji elektrycznej.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Brzeg
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Brzeg

Strzelin

Dokonujemy odbiorów instalacji elektrycznej w domach w Strzelinie i okolicach. Świadczymy odbiory domów na podstawie naszej ekspertyzy i doświadczenia w dziedzinie przeglądów i odbiorów domów jednorodzinnych.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Strzelin
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Strzelin

Ząbkowice Śląskie

Oferujemy odbiory elektryczne dla domów jednorodzinnych i nowych budynków deweloperskich w Ząbkowicach Śląskich. Nasze odbiory instalacji elektrycznej w domu cechują się krótkimi terminami oraz rzetelnie przeprowadzonymi pomiarami.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Ząbkowice Śląskie
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Ząbkowice Śląskie

Dzierżoniów

Świadczymy odbiory instalacji elektrycznej w domach jednorodzinnych w Dzierżoniowie. Nasze usługi wyróżniają się szybkim i rzetelnym wykonaniem oraz dostępem do protokołów przez następne 10 lat, dzięki czemu nigdy więcej nie musisz szukać swoich protokołów.

Odbiór instalacji elektrycznej w domu Dzierżoniów
Odbiór instalacji elektrycznej w domu Dzierżoniów