Elektryk Wrocław

Elektryk Wrocław

Szukasz dobrego elektryka-pomiarowca we Wrocławiu? Chcesz budować swój własny dom lub potrzebujesz elektryka, który zmodernizuje Twoją instalację elektryczną w mieszkaniu? Czy szukasz elektryka we Wrocławiu do naprawy Twojej instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.

 • Elektryk Wrocław
 • Instalacja elektryczna w domu - Wrocław

  Kompleksowo trudnimy się wykonaniem instalacji elektrycznej w domu we Wrocławiu.

  W porozumieniu z inwestorem oraz zgodnie z projektem instalacji elektrycznej wybieramy odpowiedni osprzęt i aparaturę do instalacji elektrycznej w Twoim domu we Wrocławiu. Doradzamy naszym klientom w zależności od potrzeb i możliwości budżetu w doborze rozwiązań technicznych dla swojej domowej instalacji elektrycznej.

  Jako firma z branży elektrycznej, we Wrocławiu wykonujemy różnego rodzaju elektrykę domową. Zajmujemy się montażem białym, montażem i tzw. szyciem rozdzielnic, prefabrykujemy rozdzielnice, dokonujemy odbiorów i przeglądów instalacji elektrycznych.

 • Wykonanie uziomu budynku

  Wykonujemy uziomy budynków we Wrocławiu w różnej technologii. Mogą to być uziomy fundamentowe, uziomy otokowe lub uziomy pionowe (tzw. szpilkowe).

  Doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednej technologii dla uziomu domu. W nowym budownictwie jest to zazwyczaj uziom fundamentowy ze względu na jego trwałość. Dobrze wykonany uziom fundamentowy zalany betonem, jest zakonserwowany w sposób optymalny i nie wymaga wymiany po czasie, jak np. w przypadku uziomu otokowego.

 • Elektryk dla Wspólnoty Mieszkaniowej - Wrocław

  Szukasz dobrego elektryka dla swojej Wspólnoty Mieszkaniowej (WM) we Wrocławiu? Zajmujemy się kompleksowo elektryką w budynkach wielorodzinnych.

  Dokonujemy przeglądów wspólnej instalacji elektrycznej w blokach i sporządzamy protokoły badań okresowych.

  Skontaktuj się z nami w celu ustalenia możliwości współpracy przy usługach elektrycznych dla budynków wielorodzinnych we Wrocławiu.

  Instalacja elektryczna w mieszkaniu - Wrocław

  Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach o różnym rodzaju przeznaczenia. Mogą to być mieszkania na potrzeby własne, mieszkania pod wynajem lub mieszkania pod najem krótkoterminowy, gdzie pożądaną cechą jest jak największa samoobsługowość. Te ostatnie wymagają coraz częściej rozwiązań tzw. smart, czyli tych z rodzaju dla inteligentnego domu.

  Instalacja elektryczna w mieszkaniu Wrocław
 • Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi w mieszkaniach we Wrocławiu, uwzględniając wymagania oraz budżet naszych klientów. Gdy szukasz dobrego elektryka we Wrocławiu, to warto skontaktować się z nami.

  Modernizacja instalacji elektrycznej w mieszkaniu

  Chciałbyś modernizować lub zaadaptować instalację elektryczną w Twoim mieszkaniu? Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w tym kompleksowo. Kiedy decydujemy się na remont starego mieszkania, warto rozważyć modernizację instalacji elektrycznej, aby mieć pewność, że nasza instalacja będzie sprawna przez kolejną dekadę i będzie obsługiwała najnowszy sprzęt, który zużywa znacznie więcej energii niż kiedyś założono przy budowie domu, np. trójfazowa kuchenka indukcyjna lub duży ogrzewacz przepływowy. Stara instalacja elektryczna nie dałaby sobie rady z takimi odbiornikami ze względu na przeciążenie.

  Nasze modernizacje instalacji elektrycznej odbywają się zgodnie z rozporządzeniami i normami, aby zapewnić naszym klientom bezpieczną elektrykę w mieszkaniu.

  Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

  Zajmujemy się wymianą instalacji elektrycznej w mieszkaniach we Wrocławiu. Dopasowujemy instalację elektryczną do nowych potrzeb właścicieli i umożliwiamy domownikom korzystanie z nowoczesnych rozwiązań opartych na wyższym poborze prądu, jak m.in. płyta indukcyjna lub piekarnik elektryczny.

  Wymiana WLZ w bloku

  Zajmujemy się wymianą WLZ w bloku we Wrocławiu. Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu w starym bloku, staramy się odnowić również instalację elektryczną w celu sprostania nowym wymaganiom. Najczęściej zachodzi wtedy potrzeba wymiany WLZ w bloku, aby nasze mieszkanie mogło obsłużyć zwiększoną moc.

 • Naprawa elektryki w mieszkaniu

  Zajmujemy się naprawą elektryki w mieszkaniu we Wrocławiu. Usuwamy usterki różnego rodzaju, używając do tego dedykowanego sprzętu.

  Lokalizujemy usterkę w Twojej instalacji i naprawiamy elektrykę, aby była znowu sprawna i bezpieczna.

  Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

  Montujemy popularne ogrzewania podłogowe elektryczne we Wrocławiu, tzw. maty elektryczne.

  Instalację przeprowadzamy zgodnie z sztuką i zaleceniami producenta. Przeprowadzamy również sprawdzanie ogrzewania podłogowego elektrycznego pomiarem rezystancji izolacji, aby znaleźć uszkodzenia izolacji mat grzewczych.

  Elektryka w mieszkaniu dla fliperów we Wrocławiu

  Flipujesz mieszkaniami we Wrocławiu i poszukujesz rzetelnego fachowca-elektryka? To dobrze trafiłeś! Rozumiemy potrzeby fliperów i rentierów w zakresie remontu mieszkań pod sprzedaż i wynajem. Bez względu na przeznaczenie (flip "na ładnie", mieszkanie pod najem krótkoterminowy, kwatery pracownicze, etc.). Dobieramy odpowiednie rozwiązania, żebyś zmieścił się w wyznaczonym budżecie.

  Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

 • Odbiór instalacji elektrycznej - Wrocław

  Potrzebujesz odbioru swojej instalacji elektrycznej we Wrocławiu, aby móc przyłączyć się do sieci energetycznej? Wykonujemy odbiory elektryki w mieszkaniach i domach.

  Odbiór instalacji elektrycznej polega głównie na trzech czynnościach, są to: oględziny, pomiary oraz sporządzenie protokołów odbioru instalacji elektrycznej.

  Taki odbiór elektryki może być przeprowadzony przez elektryka z kwalifikacjami, jest to tzw. pomiarowiec, który posiada uprawnienia na stanowisku dozoru (D) w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

  Skontaktuj się z nami w celu omówienia odbioru instalacji elektrycznej we Wrocławiu.

 • 5 letni przegląd elektryczny

  Przegląd instalacji elektrycznej we Wrocławiu należy przeprowadzić co 5 lat. Taki okres podaje ustawodawca i nakłada ten obowiązek na wszystkich właścicieli i zarządców budynków.

  Wykonujemy 5 letnie przeglądy elektryki we Wrocławiu przeprowadzając je zgodnie z prawem i normami, włączając w to oględziny, pomiary i sporządzanie końcowego protokołu przeglądu. Skontaktuj się z nami w celu dokonania przeglądu okresowego Twojej elektryki we Wrocławiu.

  Ze względu na niską świadomość potrzeby przeprowadzania badań okresowych instalacji elektrycznej, duża część właścicieli indywidualnych naraża się nie tylko na niebezpieczeństwo, ale też na scenariusz, w którym oni sami muszą ponieść koszty szkód powstałych przez uszkodzenie instalacji elektrycznej, np. przez uderzenie pioruna. Dzieje się tak pomimo ubezpieczenia nieruchomości.

  Jest to spowodowane tym, że ubezpieczyciel żąda aktualnego i ważnego dokumentu przeprowadzonego przeglądu elektrycznego. Brak takich dokumentów uniemożliwia uzyskanie odszkodowania.

 • Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej we Wrocławiu
 • Montaż rozdzielnicy elektrycznej - Wrocław

  Zajmujemy się montażem rozdzielnic elektrycznych w mieszkaniach i domach we Wrocławiu.

  Dobieramy odpowiednią rozdzielnicę (tablicę) elektryczną, zajmujemy się rozlokowaniem aparatury oraz przeprowadzamy instalację i szycie rozdzielnicy w Twoim domu lub mieszkaniu we Wrocławiu.

  Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie podzespoły, odpowiadając na potrzebę i możliwości budżetowe naszych klientów. Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów, troszcząc się o najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla nich. Dobieramy rozdzielnicę w taki sposób, aby można było ją łatwo serwisować i w razie potrzeby rozbudować.

 • Instalujemy różnego rodzaju rozdzielnice elektryczne we Wrocławiu. Każda rozdzielnica jest inna, dopasowana do indywidualnych potrzeb inwestora. Mogą to być rozdzielnice obsługujące standardowe odbiorniki domowe lub tablicę elektryczne z wbudowaną inteligencją pod tzw. Smart Home.

  Montaż rozdzielnicy budowlanej - Wrocław

  Budujesz dom i potrzebny Ci jest prąd na placu budowy? Wykonujemy montaż rozdzielnicy budowlanej we Wrocławiu, tzw. „Erbetki” (RB).

  Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących montażu rozdzielnicy budowlanej na Twojej działce.

 • Pogotowie elektryczne - Wrocław

  Awaria elektryczna w Twoim domu lub mieszkaniu we Wrocławiu? Nic strasznego! Nasze pogotowie elektryczne udziela szybkiej pomocy w takiej sytuacji.

  Lokalizujemy usterkę i naprawiamy instalację elektryczną, aby szybko wróciła do sprawności.

  Skontaktuj się z naszym pogotowiem elektrycznym.