Elektryk Wrocław

Elektryk Wrocław

Szukasz dobrego elektryka-pomiarowca we Wrocławiu? Chcesz budować swój własny dom lub potrzebujesz elektryka, który zmodernizuje Twoją instalację elektryczną w mieszkaniu? Czy szukasz elektryka we Wrocławiu do naprawy Twojej instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Elektryk Wrocław

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Wrocław)

Świadczymy przeglądy instalacji elektrycznej dla firm we Wrocławiu. Obsługujemy kompleksowo naszych klientów firmowych pod kątem pomiarów instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne w firmie mogą mieć już swoje lata, a co za tym idzie, niektóre części mogą już nie być sprawne. Podczas przeglądu elektrycznego w firmie, takie części można wykryć. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie nie tylko przeprowadzić pomiary elektryczne w firmie we Wrocławiu, ale również naprawić lub wymienić wadliwe części osprzętu i aparatury.

Nasz pakiet korzyści dla firm obejmuje kompleksowe przeglądy wraz z ofertą naprawy/wymiany wadliwych części. Do przeglądu przystępujemy już na drugi dzień, a protokoły otrzymasz 24 godziny po ukończeniu przeglądu. Protokoły przechowujemy przez 10 lat, abyś zawsze miał do nich dostęp w razie potrzeby!

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu (Wrocław)

Wykonujemy przeglądy instalacji elektrycznej w mieszkaniu we Wrocławiu. Wyróżniamy się krótkimi terminami – przegląd już na kolejny dzień roboczy – oraz rzetelnymi przeglądami elektrycznymi w mieszkaniu we Wrocławiu. Protokoły z przeglądu otrzymasz już 24 godziny po zakończeniu pomiarów elektrycznych w Twoim mieszkaniu we Wrocławiu, a przechowujemy je dla Ciebie przez kolejne 10 lat, abyś nigdy więcej nie musiał ich szukać w razie potrzeby!

Przegląd instalacji elektrycznej w domu (Wrocław)

Oferujemy przeglądy instalacji elektrycznej w domu we Wrocławiu. Jesteś posiadaczem domu jednorodzinnego lub szeregówki we Wrocławiu i potrzebujesz przegląd elektryczny domu? Termin na przegląd elektryczny w domu ustalamy nawet na kolejny dzień roboczy po kontakcie! Protokoły otrzymujesz w 24h po dokonanych pomiarów instalacji elektrycznej w Twoim domu we Wrocławiu.

Odbiór instalacji elektrycznej (Wrocław)

Wykonujemy odbiory instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach we Wrocławiu. Odbiór instalacji elektrycznej polega głównie na trzech czynnościach, są to: oględziny, pomiary oraz sporządzenie protokołów odbioru instalacji elektrycznej.

Odbiór instalacji elektrycznej we Wrocławiu charakteryzuje się również tym, że firma wykonująca odbiór elektryki, uzupełnia dokumentację techniczną o brakujące informacje. Takimi dokumentami mogą być np. schematy rozdzielnic, rzuty rozlokowanych punków elektrycznych oraz oznakowanie obwodów w rozdzielnicy. Istnienie dokumentacji technicznej jest integralną częścią instalacji elektrycznej. Jej sporządzenie jest prawnie wymagane, określone w normach i opiera się na wiedzy technicznej.

Odbiór instalacji elektrycznej we Wrocławiu przeprowadza uprawniony elektryk. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie każdy dowolny protokół odbioru instalacji elektrycznej jest dostateczną ochroną przed utratą odszkodowania w razie szkody. Fakt, że takim protokołom przygląda się dopiero rzeczoznawca ubezpieczyciela po zaistnieniu szkody, sprawia, że elektrycy często nie przykładają się do odbioru instalacji elektrycznej i dostarczają swoim zleceniodawcom świstek papieru, który nie jest w stanie ochronić ich przed utratą odszkodowania.

Taki odbiór elektryki może być przeprowadzony przez elektryka z kwalifikacjami, jest to tzw. pomiarowiec, który posiada uprawnienia na stanowisku dozoru (D) w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

Zleć odbiór instalacji elektrycznej we Wrocławiu profesjonalistom! Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

5 letni przegląd elektryczny

Przegląd instalacji elektrycznej we Wrocławiu należy przeprowadzić co 5 lat. Taki okres podaje ustawodawca i nakłada ten obowiązek na wszystkich właścicieli i zarządców budynków.

Wykonujemy 5 letnie przeglądy elektryki we Wrocławiu przeprowadzając je zgodnie z prawem i normami, włączając w to oględziny, pomiary i sporządzanie końcowego protokołu przeglądu. Skontaktuj się z nami w celu dokonania przeglądu okresowego Twojej elektryki we Wrocławiu.

Ze względu na niską świadomość potrzeby przeprowadzania badań okresowych instalacji elektrycznej, duża część właścicieli indywidualnych naraża się nie tylko na niebezpieczeństwo, ale też na scenariusz, w którym oni sami muszą ponieść koszty szkód powstałych przez uszkodzenie instalacji elektrycznej, np. przez uderzenie pioruna. Dzieje się tak pomimo ubezpieczenia nieruchomości.

Jest to spowodowane tym, że ubezpieczyciel żąda aktualnego i ważnego dokumentu przeprowadzonego przeglądu elektrycznego. Brak takich dokumentów uniemożliwia uzyskanie odszkodowania.

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej we Wrocławiu

Instalacja elektryczna w domu - Wrocław

Kompleksowo trudnimy się wykonaniem instalacji elektrycznej w domu we Wrocławiu.

W porozumieniu z inwestorem oraz zgodnie z projektem instalacji elektrycznej wybieramy odpowiedni osprzęt i aparaturę do instalacji elektrycznej w Twoim domu we Wrocławiu. Doradzamy naszym klientom w zależności od potrzeb i możliwości budżetu w doborze rozwiązań technicznych dla swojej domowej instalacji elektrycznej.

Jako firma z branży elektrycznej, we Wrocławiu wykonujemy różnego rodzaju elektrykę domową. Zajmujemy się montażem białym, montażem i tzw. szyciem rozdzielnic, prefabrykujemy rozdzielnice, dokonujemy odbiorów i przeglądów instalacji elektrycznych.

Wykonanie uziomu budynku

Wykonujemy uziomy budynków we Wrocławiu w różnej technologii. Mogą to być uziomy fundamentowe, uziomy otokowe lub uziomy pionowe (tzw. szpilkowe).

Doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednej technologii dla uziomu domu. W nowym budownictwie jest to zazwyczaj uziom fundamentowy ze względu na jego trwałość. Dobrze wykonany uziom fundamentowy zalany betonem, jest zakonserwowany w sposób optymalny i nie wymaga wymiany po czasie, jak np. w przypadku uziomu otokowego.

Elektryk dla Wspólnoty Mieszkaniowej - Wrocław

Szukasz dobrego elektryka dla swojej Wspólnoty Mieszkaniowej (WM) we Wrocławiu? Zajmujemy się kompleksowo elektryką w budynkach wielorodzinnych.

Dokonujemy przeglądów wspólnej instalacji elektrycznej w blokach i sporządzamy protokoły badań okresowych.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia możliwości współpracy przy usługach elektrycznych dla budynków wielorodzinnych we Wrocławiu.

Instalacja elektryczna w mieszkaniu - Wrocław

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach o różnym rodzaju przeznaczenia. Mogą to być mieszkania na potrzeby własne, mieszkania pod wynajem lub mieszkania pod najem krótkoterminowy, gdzie pożądaną cechą jest jak największa samoobsługowość. Te ostatnie wymagają coraz częściej rozwiązań tzw. smart, czyli tych z rodzaju dla inteligentnego domu.

Instalacja elektryczna w mieszkaniu Wrocław

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi w mieszkaniach we Wrocławiu, uwzględniając wymagania oraz budżet naszych klientów. Gdy szukasz dobrego elektryka we Wrocławiu, to warto skontaktować się z nami.

Modernizacja instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Chciałbyś modernizować lub zaadaptować instalację elektryczną w Twoim mieszkaniu? Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię w tym kompleksowo. Kiedy decydujemy się na remont starego mieszkania, warto rozważyć modernizację instalacji elektrycznej, aby mieć pewność, że nasza instalacja będzie sprawna przez kolejną dekadę i będzie obsługiwała najnowszy sprzęt, który zużywa znacznie więcej energii niż kiedyś założono przy budowie domu, np. trójfazowa kuchenka indukcyjna lub duży ogrzewacz przepływowy. Stara instalacja elektryczna nie dałaby sobie rady z takimi odbiornikami ze względu na przeciążenie.

Nasze modernizacje instalacji elektrycznej odbywają się zgodnie z rozporządzeniami i normami, aby zapewnić naszym klientom bezpieczną elektrykę w mieszkaniu.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Zajmujemy się wymianą instalacji elektrycznej w mieszkaniach we Wrocławiu. Dopasowujemy instalację elektryczną do nowych potrzeb właścicieli i umożliwiamy domownikom korzystanie z nowoczesnych rozwiązań opartych na wyższym poborze prądu, jak m.in. płyta indukcyjna lub piekarnik elektryczny.

Wymiana WLZ w bloku

Zajmujemy się wymianą WLZ w bloku we Wrocławiu. Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu w starym bloku, staramy się odnowić również instalację elektryczną w celu sprostania nowym wymaganiom. Najczęściej zachodzi wtedy potrzeba wymiany WLZ w bloku, aby nasze mieszkanie mogło obsłużyć zwiększoną moc.

Naprawa elektryki w mieszkaniu

Zajmujemy się naprawą elektryki w mieszkaniu we Wrocławiu. Usuwamy usterki różnego rodzaju, używając do tego dedykowanego sprzętu.

Lokalizujemy usterkę w Twojej instalacji i naprawiamy elektrykę, aby była znowu sprawna i bezpieczna.

Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

Montujemy popularne ogrzewania podłogowe elektryczne we Wrocławiu, tzw. maty elektryczne.

Instalację przeprowadzamy zgodnie z sztuką i zaleceniami producenta. Przeprowadzamy również sprawdzanie ogrzewania podłogowego elektrycznego pomiarem rezystancji izolacji, aby znaleźć uszkodzenia izolacji mat grzewczych.

Elektryka w mieszkaniu dla fliperów we Wrocławiu

Flipujesz mieszkaniami we Wrocławiu i poszukujesz rzetelnego fachowca-elektryka? To dobrze trafiłeś! Rozumiemy potrzeby fliperów i rentierów w zakresie remontu mieszkań pod sprzedaż i wynajem. Bez względu na przeznaczenie (flip "na ładnie", mieszkanie pod najem krótkoterminowy, kwatery pracownicze, etc.). Dobieramy odpowiednie rozwiązania, żebyś zmieścił się w wyznaczonym budżecie.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Montaż rozdzielnicy elektrycznej - Wrocław

Zajmujemy się montażem rozdzielnic elektrycznych w mieszkaniach i domach we Wrocławiu.

Dobieramy odpowiednią rozdzielnicę (tablicę) elektryczną, zajmujemy się rozlokowaniem aparatury oraz przeprowadzamy instalację i szycie rozdzielnicy w Twoim domu lub mieszkaniu we Wrocławiu.

Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie podzespoły, odpowiadając na potrzebę i możliwości budżetowe naszych klientów. Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów, troszcząc się o najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla nich. Dobieramy rozdzielnicę w taki sposób, aby można było ją łatwo serwisować i w razie potrzeby rozbudować.

Instalujemy różnego rodzaju rozdzielnice elektryczne we Wrocławiu. Każda rozdzielnica jest inna, dopasowana do indywidualnych potrzeb inwestora. Mogą to być rozdzielnice obsługujące standardowe odbiorniki domowe lub tablicę elektryczne z wbudowaną inteligencją pod tzw. Smart Home.

Montaż rozdzielnicy budowlanej - Wrocław

Budujesz dom i potrzebny Ci jest prąd na placu budowy? Wykonujemy montaż rozdzielnicy budowlanej we Wrocławiu, tzw. „Erbetki” (RB).

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących montażu rozdzielnicy budowlanej na Twojej działce.