Elektryk Oława

Elektryk Oława

Jeżeli szukasz dobrego elektryka w Oławie, chętnie służymy pomocą. Działam jako elektryk na terenie Oławy i okolicach. Niezależnie od tego czy potrzebna jest wymiana instalacji elektrycznej w starym mieszkaniu czy wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu deweloperskim, posiadamy potrzebne kwalifikacje i kompetencje do jej wykonania.

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne w Oławie.

Elektryk Oława

Instalacja elektryczna w mieszkaniu - Oława

Kompleksowo zajmujemy się instalacją elektryczną w mieszkaniach w Oławie. Niezależnie od tego czy jest to nowe mieszkanie w bloku deweloperskim, mieszkanie w kamienicy czy mieszkanie w bloku z lat 70-tych.

Jako elektryk w Oławie wykonujemy elektrykę w mieszkaniu w uzgodnieniu z właścicielem oraz zgodnie ze sztuką instalatorską.

Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Zajmujemy się wymianą instalacji elektrycznej w mieszkaniach w Oławie. Adaptujemy instalację elektryczną do nowych potrzeb właścicieli i umożliwiamy użytkownikom korzystanie z nowoczesnych rozwiązań opartych na wyższym poborze energii, jak np. płyta indukcyjna lub piekarnik elektryczny.

Wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach deweloperskich. Nierzadko po odbiorze mieszkania deweloperskiego musimy konstatować, że instalacja elektryczna w mieszkaniu jest niedostosowana do naszych potrzeb. Najczęściej zauważamy niedociągnięcia w trakcie urządzenia kuchni, kiedy nagle się okazuje, że do dwóch gniazdek na jednym obwodzie nie podłączymy lodówki, zmywarki, piekarnika, a już nie mówiąc o płycie indukcyjnej.

Zajmujemy się wykonaniem instalacji elektrycznej w mieszkaniach nowych, deweloperskich. Adaptujemy jako elektryk w Oławie instalacje elektryczne do potrzeb naszych klientów.

Wymiana WLZ w bloku

Zajmujemy się wymianą WLZ w bloku. Kiedy planujemy remont w naszym mieszkaniu w starym bloku, staramy się unowocześnić również instalację elektryczną w celu sprostania nowym wymaganiom. Najczęściej zachodzi wtedy potrzeba wymiany WLZ w bloku, aby nasze mieszkanie mogło obsłużyć zwiększoną moc.

Przeniesienie licznika w bloku

W momencie podjęcia prac przy elektryce w mieszkaniu, zachodzi potrzeba przeniesienia licznika na miejsce ogólnodostępne. Takim miejscem w bloku jest najczęściej klatka schodowa.

Jako elektryk w Oławie wykonujemy takie przeniesienie licznika.

Instalacja elektryczna w domu - Oława

Kompleksowo zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznej w domu w Oławie. Wykonujemy uziomy fundamentowe, instalację elektryczną wewnątrz domu oraz na zewnątrz budynku. Doprowadzamy kable ziemne od skrzynki pomiarowej do rozdzielnicy głównej domu.

Granicą wykonalności jest dla nas własna wyobraźnia oraz budżet inwestora. W porozumieniu z inwestorem i na podstawie projektu elektrycznego, wykonujemy jako elektryk w Oławie instalację elektryczną w Twoim domu.

Wykonanie instalacji elektrycznej w domu - Oława

Wykonanie uziomu budynku

Ważnym aspektem domowej instalacji elektrycznej jest odpowiednie uziemienie. Najczęściej elektryk wchodzi w grę już na samym początku budowy. Najkorzystniejszą formą uziomu jest bowiem uziom fundamentowy, o którego rzetelne wykonanie należy zadbać przed zalaniem fundamentów. Bednarkę układa się na sztorc, po czym w równych odstępach powinna być zespawana ze zbrojeniem przyszłego fundamentu. Ponadto uziom musi stanowić zamknięty obwód, czyli nie może mieć otwartego końca.

Kompleksowe wykonanie elektryki w domu

Jako elektryk w Oławie zajmujemy się kompleksowym wykonaniem elektryki w domu. Planujemy obwody, rozprowadzamy przewody, dbamy o infrastrukturę IT i RTV, instalujemy monitoring, alarmy i wyposażamy Twój dom w automatykę domową, aby stał się inteligentnym domem, który ułatwia Ci życie.

Uzgadniamy sposób wykonania instalacji elektrycznej z Tobą i adaptujemy projekt elektryczny według Twoich potrzeb i życzeń.

Doprowadzenie kabla do budynku

Doprowadzimy i podłączymy kabel elektryczny od skrzynki pomiarowej na granicy działki do miejsca rozdzielnicy głównej w Twoim mieszkaniu.

Wykonujemy lub koordynujemy prace w tym zakresie m.in. wykonanie wykopu pod kabel zgodnie z wytycznymi Taurona, wprowadzenie kabla do budynku, ochrona kabla przez rurę osłonową.

Wykonanie instalacji odgromowej

Wykonujemy instalację odgromową zgodnie z projektem. Bazujemy na renomowanych systemach, jak np. firmy ELKO BIS.

Inteligentny dom (Smart Home) - Oława

Korzystaj z wygody i oszczędności, które wnosi inteligentny dom (Smart Home).

Zajmujemy się integracją rozwiązań dla inteligentnych domów. Tworzymy elektrykę, która daje duży komfort i możliwość kontroli nad zużyciem prądu.

Inteligentny dom (Smart Home) Oława

Szczególnie duży potencjał rozwiązań Smart Home w Oławie czeka na właścicieli restauracji, kawiarni oraz osób zajmujących się hotelarstwem i apartamentami.

Rozwiązania Smart Home firmy Grenton

Jesteśmy instalatorem rozwiązań dla inteligentnego domu (Smart Home) firmy Grenton. Jest to renomowana polska firma.

Wykonujemy integracje od podstaw lub dopasowujemy rozwiązania Grenton do potrzeb naszych klientów w Oławie.

Odbiór instalacji elektrycznej - Oława

Zajmujemy się nie tylko wykonaniem elektryki w nowych budynkach, ale też odbiorem instalacji elektrycznej w Oławie. Podczas odbiorów elektrycznych przeprowadzamy oględziny, dokonujemy pomiarów i sporządzamy protokoły odbioru instalacji elektrycznej.

Do wykonywania odbiorów elektrycznych uprawniony jest elektryk w Oławie o odpowiednim świadectwie kwalifikacyjnym, tj. osoba na stanowisku dozoru (D) w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

Skontaktuj się z nami w celu omówienie odbioru instalacji elektrycznej w Oławie. Służymy jako elektryk swoim doświadczeniem.

5 letni przegląd elektryczny

Każdy właściciel lub zarządca w świetle prawa jest zobowiązany do przeprowadzenia 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej w Oławie.

Jako elektryk w Oławie zajmujemy się przeglądami okresowymi elektryki w domach i mieszkaniach. Po dokonaniu oględzin i pomiarów otrzymujesz protokoły, które będą potrzebne do ubezpieczenia Twojej nieruchomości.

Bez aktualnego, 5-letniego przeglądu bierzesz na siebie odpowiedzialność finansową i karną w razie powstania skód wyrządzonych przez wadliwą elektrykę.

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Oławie

Dobry elektryk w Oławie

Jako dobry elektryk w Oławie wspieramy naszych klientów w sprawach, o których osoby nieobeznane z elektryką nie muszą mieć wiedzy.

Wyceny i oględziny są stałymi elementami naszych usług elektrycznych zupełnie darmowo.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i skorzystaj z usług dobrego elektryka w Oławie.

Dobry elektryk Oława

Podłączenie płyty indukcyjnej - Oława

Wykonujemy podłączenia płyty indukcyjnej jako elektryk w Oławie. Mimo nieskomplikowanej czynności, jaką jest podłączenie płyty indukcyjnej do przygotowanego wypustu kablowego, warto zlecić to zadanie elektrykowi w Oławie z kilku aspektów.

Pierwszy aspekt dotyczy gwarancji. Producenci płyt indukcyjnych uzależnili gwarancje od wykonania podłączenia przez uprawnionego elektryka.

Kolejnym aspektem, dla którego warto zlecić elektrykom w Oławie podłączenie płyty indukcyjnej, jest fakt, że uprawniony elektryk posiada wiedzę i jest w stanie ocenić oraz wykonać podłączenia płyty indukcyjnej zgodnie ze sztuką instalatorską. Jest on wyposażony w odpowiedni sprzęt, narzędzia i wiedzę.

Ponadto, to elektryk podłączając płytę indukcyjną w Oławie jest odpowiedzialny za fachowo wykonaną usługę.

Podłączenie płyty indukcyjnej Oława

Podbicie gwarancji po podłączeniu płyty indukcyjnej - Oława

Po podłączeniu płyty indukcyjnej przez elektryka w Oławie nie zapomnij, aby ów elektryk podbił Ci gwarancję płyty indukcyjnej.

Tylko gwarancja podbita przez uprawnionego elektryka zagwarantuje Tobie, że w razie awarii płyty indukcyjnej, będziesz miał pełne prawo do korzystania z gwarancji.

Podbita gwarancja powinna zawierać numer świadectwa kwalifikacyjnego elektryka, jego imię i nazwisko, datę oraz nazwę lub NIP firmy, która go upoważnia do tej czynności.

Usługi elektryczne - Oława

Świadczymy usługi elektryczne w Oławie i okolicach w szerokim spektrum. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznej w mieszkaniach i domach prywatnych oraz w świadczeniu usług elektrycznych dla firm w Oławie, np. w lokalach użytkowych, restauracjach, kawiarniach, lokalach biurowych lub w zakładach produkcyjnych. W ramach naszych usług elektrycznych w Oławie zajmujemy się także przeglądami, pomiarami i odbiorami instalacji elektrycznej na terenie Oławy.

Wykonujemy takie usługi elektryczne w Strzelinie, jak m.in.

 • Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej
 • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
 • Odbiory instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
 • Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej, w tym przeglądy okresowe (5 letnie)
 • Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych
 • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych od 1 sztuki
 • Montaż i integracja rozwiązań dla inteligentnych domów (Smart Home)
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Rozdział instalacji elektrycznej
 • Wymiana tablicy licznikowej i przeniesienie licznika
 • Montaż rozdzielnicy budowlanej

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy przy korzystaniu z naszych usług elektrycznych w Oławie.

Usługi elektryczne Oława