Elektryk Strzelin

Elektryk Strzelin

Szukasz dobrego fachowca-elektryka w Strzelinie? Rozpoczynasz budowę domu lub potrzebujesz kogoś, kto zmodernizuje Twoją instalację elektryczną? Czy szukasz elektryka w Strzelinie do naprawy Twojej instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Z naszą bazą w Strzelinie świadczymy kompleksowe usługi elektryczne.

Elektryk Strzelin

Instalacja elektryczna w domu - Strzelin

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznej w Twoim domu w Strzelinie.

Na podstawie projektu instalacji elektrycznej oraz w porozumieniu z inwestorem dobieramy odpowiedni osprzęt i aparaturę elektryczną. Doradzamy naszym klientom, uwzględniając potrzeby i budżet dostępny do wykonania instalacji elektrycznej.

Jako elektryk w Strzelinie jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju instalacje elektryczne wliczając w to wykonanie montażu białego, instalacji rozdzielnicy lub odbioru i przeglądu okresowego domowej instalacji elektrycznej.

Wykonanie uziomu budynku

Wykonujemy uziomy budynków w Strzelinie w różnej technologii. Mogą to być uziomy fundamentowe, uziomy otokowe lub uziomy pionowe (tzw. szpilkowe).

Doradzamy naszym klientom jako elektryk w Strzelinie w doborze odpowiednej technologii dla uziomu domu. W nowym budownictwie jest to zazwyczaj uziom fundamentowy ze względu na jego trwałość. Dobrze wykonany uziom fundamentowy zalany betonem jest zakonserwowany w sposób optymalny i nie wymaga wymiany po czasie, jak np. w przypadku uziomu otokowego.

Elektryka w mieszkaniu – Strzelin

Zajmujemy się kompleksowo elektryką w mieszkaniu w Strzelinie. Czy to w mieszkaniach na potrzeby własne, w mieszkaniach na wynajem lub w mieszkaniach z przeznaczeniem na najem krótkoterminowy, w których pożądana jest jak największa samoobsługowość, a co za tym idzie – automatyka domowa.

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach w Strzelinie zgodnie z wymaganiami inwestorów. Poszukując dobrego elektryka w Strzelinie warto skontaktować się z nami. Szybko i bezproblemowo wyceniamy usługi elektryczne potrzebne do realizacji Twoich marzeń.

Modernizacja elektryki w mieszkaniu

Dokonujemy modernizacji elektryki w mieszkaniach w Strzelinie. Często zachodzi potrzeba modernizacji instalacji elektrycznej, kiedy decydujemy się na remont i korzystanie z nowszych odbiorników elektrycznych, np. kuchenki indukcyjnej trójfazowej lub dużego ogrzewacza przepływowego. Takie odbiorniki o dużej mocy przeciążyłby starą instalację elektryczną.

Wykonujemy modernizację elektryki zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, aby elektryka w mieszkaniu była bezpieczna w obsłudze.

Naprawa elektryki w mieszkaniu

Naprawiamy elektrykę w mieszkaniach w Strzelinie. Zajmujemy się różnego rodzaju naprawami instalacji elektrycznej.

Lokalizujemy źródło awarii, usuwamy usterki, naprawiamy lub wymieniamy elektrykę na nową.

Wykonanie ogrzewania podłogowego elektrycznego

Chcesz korzystać z ogrzewania podłogowego elektrycznego? Zajmujemy się montażem elektrycznych mat do ogrzewania w Strzelinie.

Dokonujemy również pomiarów rezystancji izolacji elektrycznych mat grzewczych, co pozwoli wykryć uszkodzenia izolacji.

Odbiór instalacji elektrycznej - Strzelin

Jako elektryk w Strzelinie przeprowadzamy odbiory instalacji elektrycznych. Na taki odbiór składają się czynności dokonania oględzin, pomiarów i sporządzenia protokołów odbioru instalacji elektrycznej.

Odbiór elektryki w domu może dokonać kwalifikowany elektryk-pomiarowiec, tj. osoba na stanowisku dozoru z uprawnieniami w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1kV.

W celu dokonania odbioru w Strzelinie skontaktuj się z nami i omówimy wszystkie szczegóły związane z odbiorem Twojej instalacji elektrycznej.

5 letni przegląd elektryczny

Zgodnie z obowiązującym prawem, na właścicielach i zarządcach budynków ciąży obowiązek, aby co 5 lat były przeprowadzane przeglądy instalacji elektrycznej.

Jako elektryk w Strzelinie zajmujemy się przeglądami okresowymi elektryki. Taki przegląd obejmuje oględziny, pomiary oraz sporządzenie protokołów z przeglądu okresowego instalacji elektrycznej w Strzelinie.

Częsty brak świadomości tego obowiązku wśród indywidualnych właścicieli mieszkań i domów, może doprowadzić do sytuacji, w której ubezpieczyciel nieruchomości nie wypłaci odszkodowania za szkody wynikające z wyładowania atmosferycznego (pioruna) lub innej szkody wywołanej przez instalację elektryczną.

W sytuacji powstania szkody ubezpieczyciel zażąda od właściciela przełożenia aktualnych dokumentów potwierdzających stan techniczny instalacji elektrycznej, czyli protokoły z przeglądów okresowych. Brak takich dokumentów uniemożliwia uzyskanie odszkodowania. Dlatego upewnij się już teraz czy taki przegląd posiadasz lub zadzwoń do nas!

Odbiór i przegląd instalacji elektrycznej w Strzelinie

Inteligentny dom (Smart Home) - Strzelin

Inteligentne domy i mieszkania, tzw. Smart Home, kryją w sobie ogromny potencjał dla osób prywatnych oraz firm.

Inteligentny dom lub mieszkanie może nie tylko sprawić, że wygodniej się w nim żyje, ale także to, że żyje się w nim oszczędniej. Jest to wielkim atutem mieć we własnych czterech ścianach możliwość regulacji i sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, domofonem, rekuperacją, itd. Poza tym rozwiązania Smart Home pozwalają na prawie dowolną zmianę funkcjonalności, np. włączników, bez ingerencji w instalację elektryczną.

Inteligentny dom (Smart Home) Strzelin

Jeszcze większy potencjał inteligentnego domu lub mieszkania otwiera się dla firm. Czy to dla restauracji w postaci zarządzania światłem i strefowym ogrzewaniem lub dla apartamentów i hoteli, które dzięki rozwiązaniom automatyki domowej będą w stanie zarządzać zdalnie ogrzewaniem i dostarczyć swoim klientom większy komfort użytkowania.

Rozwiązania Smart Home firmy Grenton

Jesteśmy instalatorem rozwiązań Smart Home firmy Grenton. Jest to renomowana polska firma uznana na całym świecie.

Wykonujemy instalacje od podstaw lub dopasowujemy rozwiązania Grenton do potrzeb naszych klientów.

Montaż rozdzielnicy elektrycznej - Strzelin

Montujemy rozdzielnice elektryczne w domach i mieszkaniach w Strzelinie.

Dokonujemy doboru rozmiarów rozdzielnicy (tablicy) elektrycznej, zajmujemy się rozlokowaniem osprzętu oraz instalacją rozdzielnicy w Twoim domu lub mieszkaniu w Strzelinie.

Kierując się potrzebami użytkownika końcowego oraz uwzględniając budżet inwestora, dobieramy odpowiednią rozdzielnicę elektryczną dla naszych klientów. Naszym celem jest dostarczyć klientowi rozdzielnicę dopasowaną do jego potrzeb, która służyć będzie na lata i która umożliwia późniejszą rozbudowę lub adaptację.

Zajmujemy się montażem różnego rodzaju rozdzielnic elektrycznych w Strzelinie. Wyposażamy nasze rozdzielnice w standardową aparaturę potrzebną w domu lub mieszkaniu, albo w zaawansowane moduły pozwalające na zastosowanie automatyki domowej pod inteligentny dom.

Montaż rozdzielnicy budowlanej - Strzelin

Potrzebujesz prądu na swoim placu budowy w Strzelinie? Zajmujemy się montażem rozdzielnic budowlanych, tzw. „Erbetek” (RB).

Skontaktuj się z nami, żeby uzgodnić montaż rozdzielnicy budowlanej na Twojej działce.

Pogotowie elektryczne - Strzelin

Masz awarię elektryki w domu lub mieszkaniu? Potrzebujesz pilnej pomocy w usuwaniu usterki instalacji elektrycznej w Strzelinie? Skontaktuj się z naszym pogotowiem elektrycznym.

Lokalizujemy miejsce awarii i usuwamy usterki, żebyś szybko mógł korzystać z prądu w Twoim domu lub mieszkaniu.

Dobry elektryk w Strzelinie

Jako dobry elektryk w Strzelinie chętnie doradzamy naszym klientom w sprawach, o których osoby nieobeznane z elektryką nie mają wiedzy.

Końcowej wyceny dokonujemy zawsze po oględzinach na miejscu. Przyjazd na oględziny jest bezpłatny.

Dobry elektryk Strzelin

Rozdział instalacji elektrycznej - Strzelin

Dokonamy dla Ciebie rozdziału instalacji elektrycznej w Strzelinie. Taka potrzeba może zaistnieć, np. kiedy planujesz wydzielić jedno mieszkanie w Twoim domu w celu wynajęcia tego mieszkania osobie trzeciej.

Rozdział instalacji elektrycznej Strzelin

Przez rozdział instalacji elektrycznej zyskujesz dodatkowy układ pomiarowy, na bazie którego możesz się rozliczyć z Tauronem.

Warto pamiętać o tym, że przed fizycznym dokonaniem rozdziału instalacji elektrycznej przez elektryka w Strzelinie, musisz złożyć wniosek o określenie warunków przyłączenia przez dostawcę prądu, w którym zaznaczysz, że chodzi o rozdział instalacji elektrycznej.

Następnie otrzymujesz warunki przyłączenia od Taurona. W tych warunkach przyłączenia określony zostanie zakres prac, które muszą być wykonane do rozdziału instalacji elektrycznej zgodnie ze standardami technicznymi budowy przyłączy lub zakres prac dla dostosowania istniejącego przyłącza do tych standardów.

Zawierasz umowę o przyłączenie z Tauronem, co stanowi podstawę do realizacji prac projektowych i budowlano-montażowych, o ile takie będą potrzebne. Po wykonaniu przyłącza, otrzymujesz Kartę Danych Technicznych oraz fakturę za przyłączenie.

Po otrzymaniu Karty Danych Technicznych, możesz wybrać dowolnego sprzedawcę energii elektrycznej, zawierając z nim umowę regulującą dostarczenie energii elektrycznej.

Podłączenie płyty indukcyjnej - Strzelin

Podłączenie płyty indukcyjnej nie należy do wymagających czynności, jeśli chodzi o instalację elektryczną w kuchni. Jest jednak kilka aspektów, które warto uwzględnić przed podłączeniem płyty indukcyjnej w kuchni.

Pierwszym aspektem jest odpowiednie zaplanowanie miejsca na płytę indukcyjną oraz lokalizacja puszki z gniazdem trójfazowym (siły). Każda płyta indukcyjna przychodzi z kablem o ograniczonej długości. Może to znacznie utrudnić podłączenie płyty indukcyjnej do naszego gniazda kuchennego w Strzelinie, a w konsekwencji wygeneruje nam to kolejne koszty, np. w postaci materiałów na przedłużenie kabla.

Kolejnym ważnym aspektem przy podłączaniu płyty indukcyjnej w Strzelinie jest dobór odpowiedniego gniazdka siłowego. Wejście do gniazdka oraz uchwyt kablowy odciążający muszą odpowiadać przekrojowi naszego kabla, w innym przypadku te elementy będą również do wymiany podczas podłączenia płyty indukcyjnej przez elektryka.

Podłączenie płyty indukcyjnej Strzelin

Podbicie gwarancji po montażu płyty indukcyjnej - Strzelin

Aby podbita gwarancja po montażu płyty indukcyjnej była ważna, większość producentów płyt indukcyjnych wymaga wykonania podłączenia płyty indukcyjnej przez uprawnionego elektryka.

Bez podbicia gwarancji po montażu płyty indukcyjnej przez elektryka, nie będziemy w stanie skorzystać z gwarancji w przypadku ewentualnego problemu.

Mimo, że podłączenie płyty indukcyjnej nie należy do skomplikowanych czynności, warto zlecić tę pracę elektrykowi nie tylko ze względu na możliwą utratę gwarancji. Płyta indukcyjna zamontowana przez rzetelnego elektryka daje gwarancje, że nie musimy spodziewać się awarii w najbliższych latach.

Cena podłączenia płyty indukcyjnej - Strzelin

Cena dla podłączenia płyty indukcyjnej w naszej firmie wacha się od 140 zł do 350 zł.

Usługi elektryczne - Strzelin

Świadczymy usługi elektryczne w Strzelinie w szerokim zakresie. Specjalizujemy się w wykonaniu instalacji elektrycznej w mieszkaniach i domach z przeznaczeniem na cele mieszkalne oraz w świadczeniu usług elektrycznych dla firm, np. w lokalach użytkowych, biurowych lub w zakładach produkcyjnych. W ramach naszych usług elektrycznych zajmujemy się także przeglądami, pomiarami i odbiorami instalacji elektrycznej na terenie Strzelina.

Wykonujemy takie usługi elektryczne w Strzelinie, jak m.in.

  • Modernizacja i wymiana instalacji elektrycznej
  • Wykonanie instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
  • Odbiory instalacji elektrycznej w nowym budownictwie
  • Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej, w tym przeglądy okresowe (5 letnie)
  • Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych od 1 sztuki
  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Rozdział instalacji elektrycznej
  • Wymiana tablicy licznikowej i przeniesienie licznika
  • Montaż rozdzielnicy budowlanej
Usługi elektryczne Strzelin