Przegląd instalacji elektrycznej dla firm

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm

Umów się dzisiaj na darmową wycenę przeglądu instalacji elektrycznej dla firm i już jutro będziemy na miejscu! Szybko otrzymasz indywidualną ofertę i od razu zabierzemy się do pracy. Konieczne naprawy lub wymiany świadczymy we własnym zakresie jako usługę dodatkową – nie ma potrzeby szukania innego wykonawcy!

Nasz pakiet korzyści

 • emoji_transportation

  Szybkie wykonanie

 • vital_signs

  Rzetelne pomiary

 • order_approve

  Protokoły odbioru w formie elektronicznej

 • update

  Protokoły gotowe w 24h

 • verified

  10 lat dostęp do protokołów

 • wysiwyg

  Wykonujemy konieczne naprawy i wymiany


Średni koszt usługi
wycena indywidualna
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm

Zasady współpracy

WYCENA

Wyślij nam możliwie jak najwięcej informacji o instalacji elektrycznej w Twojej firmie. Mogą to być rzuty budynku, protokoły z poprzednich przeglądów, liczba gniazd, metraż budynku, zdjęcie rozdzielnic lub projekt elektryczny.

TERMIN

Ustalamy dogodny dla Ciebie termin. Zamówienia realizujemy nawet na następny dzień roboczy lub w razie konieczności w weekend, ponieważ cenimy satysfakcję naszych klientów firmowych.

PRZEGLĄD

Przeprowadzamy przegląd instalacji elektrycznej w Twojej firmie. W zależności od wielkości budynku, czas wykonania może sięgać od 1 dnia do kilku dni. W dniu przeglądu zadbaj o to, aby dostęp do gniazd był ułatwiony.

ROZLICZENIE

Rozliczenie odbywa się przelewem online po przeglądzie na podstawie wystawionej faktury VAT. Po dokonaniu przelewu otrzymasz protokoły przeglądu instalacji elektrycznej dla Twojej firmy.

DOSTĘP

Protokoły przeglądu przechowujemy przez 10 lat, przez co nigdy więcej nie musisz martwić się szukaniem tych dokumentów. Wystarczy kontakt z nami i otrzymujesz swoje protokoły.

Kontakt

Kontakt Ralf Skrzypczak

inż. Ralf Skrzypczak

Częste pytania (FAQ)

arrow_forward_ios Co ile lat pomiary elektryczne w firmie?

Częstość wykonywania pomiarów elektrycznych w firmie uzależniona jest od czynników opisanych w przepisach prawnych i normach. Najszerzej znanym okresem, w którym wykonuje się przeglądy dla firm, jest 5 lat. Jednak istnieje wiele czynników, które mogą skracać ten czas na 2 lata lub nawet na 1 rok. Poza tym należy rozróżnić pełny przegląd instalacji elektrycznej od zwykłych oględzin, które mogą być obligatoryjne w krótszym odstępie czasowym, np. coroczna wizualna kontrola stanu instalacji odgromowej.

arrow_forward_ios Ile kosztuje przegląd instalacji elektrycznej w firmie?

Koszt przeglądu instalacji elektrycznej w firmie uzależniony jest od wielu czynników. W pierwszej kolejności należy sprawdzić, jakie pomiary elektryczne muszą być wykonane w danym obiekcie.

Po ustaleniu rodzajów i ilości pomiarów, można sporządzić ofertę cenową dla przeglądu elektrycznego w firmie. Takie oferty zawsze są kwestią indywidualnej wyceny.

arrow_forward_ios Jakie pomiary elektryczne w firmie?

W przypadku zakładów lub budynków firmowych, kwestia pomiarów elektrycznych do wykonania podczas przeglądu oraz ich częstotliwość, uzależniona jest od zapisów prawnych i norm. Do takich czynników mogą należeć metraż użytkowy budynku oraz specjalne uwarunkowania panujące w pomieszczeniach, jak np. temperatura, wilgotność, zagrożenie wybuchem, zagrożenie pożarowe.

Rodzaje pomiarów elektrycznych w firmie najlepiej skonsultować z doświadczoną firmą świadczącą usługi przeglądów elektrycznych dla firm.

Działamy w lokalizacjach

Wrocław

Dokonujemy przeglądów instalacji elektrycznej dla firm we Wrocławiu. Mamy indywidualne podejście do każdej kontroli okresowej w firmie, gdyż budynki firmowe różnią się między sobą. Zamów dzisiaj darmową wycenę i już jutro będziemy u Ciebie!

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Wrocław)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Wrocław)

Oława

Oferujemy przeglądy elektryczne dla firm w Oławie w krótkich terminach. Na wycenę możesz się umówić już na następny dzień. Protokoły przeglądu elektrycznego firmy będą gotowe 24 godziny po przeglądzie na miejscu.

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Oława)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Oława)

Brzeg

Wykonujemy przeglądy instalacji elektrycznej dla firm w Brzegu. Umów dzisiaj termin i już jutro przyjedziemy na wycenę przeglądu w Twoim zakładzie w Brzegu. Po zakończeniu przeglądu otrzymasz protokoły w 24 godziny!

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Brzeg)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Brzeg)

Strzelin

Przeprowadzamy przeglądy instalacji elektrycznej dla firm w Strzelinie. Na wycenę przyjeżdżamy czasami jeszcze w ten sam dzień, a protokoły przeglądu elektrycznego w firmie otrzymasz nie później niż 24 godziny po dokonaniu przeglądu, w formie elektronicznej (lub na życzenie w formie drukowanej).

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Strzelin)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Strzelin)

Ząbkowice Śląskie

Realizujemy przeglądy elektryczne dla firm w Ząbkowicach Śląskich. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na usługę i dostarczenie protokołów przeglądu elektrycznego firmy w zaledwie 24 godziny po przeglądzie.

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Ząbkowice Śląskie)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Ząbkowice Śląskie)

Dzierżoniów

Świadczymy przeglądy instalacji elektrycznej dla firm w Dzierżoniowie. Naszą usługę oferujemy dla różnych typów branż. Cechujemy się szybkim wykonaniem przeglądu i dostarczaniem protokołów w 24 godziny! Umów się na darmową wycenę!

Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Dzierżoniów)
Przegląd instalacji elektrycznej dla firm (Dzierżoniów)