Przegląd instalacji elektrycznej w domu

Przegląd instalacji elektrycznej w domu

Szybki i rzetelny przegląd instalacji elektrycznej w domu. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą kontroli okresowej instalacji elektrycznej w domu.

Nasz pakiet korzyści

 • emoji_transportation

  Szybkie wykonanie

 • vital_signs

  Rzetelne pomiary

 • order_approve

  Protokoły odbioru w formie elektronicznej

 • update

  Protokoły gotowe w 24h

 • verified

  10 lat dostęp do protokołów

 • wysiwyg

  Wsparcie formalne


Średni koszt usługi
600 zł
(dom 100m2)
Przegląd instalacji elektrycznej w domu
Przegląd instalacji elektrycznej w domu

Kalkulator przeglądu instalacji elektrycznej w domu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy kalkulator usług przeglądu instalacji elektrycznej w domu. Na podstawie kalkulatora, każdy klient jest w stanie oszacować koszt/cenę przeglądu instalacji elektrycznej w swoim domu.

Podaj poniższe dane i poznaj szacunkowy koszt usługi

 • Metraż domu*:

podaj całkowity metraż Twojego domu w m2.

*pole wymagane

 • Liczba obwodów:

podaj liczbę wszystkich obwodów. Jeśli nie pamiętasz liczby obwodów, pójdź do rozdzielnicy i policz wszystkie wyłączniki nadprądowe (zwykle posiadają oznaczenie typu B16, B10, B20, C16, itp.).

 • Liczba gniazdek:

podaj liczbę wszystkich gniazdek w domu.

 • Liczba pkt. oświetleniowych:

podaj liczbę wszystkich punktów oświetleniowych w domu. Dotyczy to wszelkiego oświetlenia typu kinkiet, oprawy oświetleniowej na suficie itp. Nie dotyczy to oświetlenia podłączonego do gniazdka wtykowego

 • Liczba pkt. odgromowych:

podaj liczbę wszystkich punktów odgromowych domu. Jeśli nie pamiętasz liczby punktów odgromowych, policz wszystkie przewody, które schodzą z instalacji na dachu do ziemi.

Zasady współpracy

WYCENA

Wyślij nam możliwie jak najwięcej informacji na temat Twojego domu. Mogą to być: rzuty domu, liczba gniazd, metraż, zdjęcie rozdzielnicy, liczba pomieszczeń lub projekt elektryczny. Na tej podstawie będziemy w stanie wycenić naszą usługę dla Twojego domu.

TERMIN

Ustalamy dogodny dla Ciebie termin. Zamówienia realizujemy nawet na następny dzień roboczy, ponieważ cenimy satysfakcję naszych klientów.

PRZEGLĄD

Przeprowadzamy przegląd instalacji elektrycznej w Twoim domu. Zajmuje to średnio od 3 do 6 godzin. W dniu przeglądu zadbaj o to, aby dostęp do gniazd był ułatwiony - pamiętaj: im szybciej elektryk skończy swoją pracę, tym mniej będzie Cię kosztowała!

ROZLICZENIE

Rozliczenie odbywa się przelewem online po przeglądzie. Po dokonanym przelewie otrzymujesz swoje protokoły przeglądu instalacji elektrycznej w domu.

DOSTĘP

Protokoły przeglądu przechowujemy przez 10 lat, przez co nigdy więcej nie musisz martwić odnalezieniem tych dokumentów. Wystarczy kontakt z nami i otrzymasz swoje protokoły.

Kontakt

Kontakt Ralf Skrzypczak

inż. Ralf Skrzypczak

Częste pytania (FAQ)

arrow_forward_ios Ile kosztuje przegląd instalacji elektrycznej w domu?

Koszt przeglądu instalacji elektrycznej w domu zawiera: koszty związane z czynnościami na miejscu (oględziny i pomiary), koszty dojazdu oraz koszty sporządzania protokołów po wykonanym przeglądzie.

Średnia cena 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej w domu o metrażu 100 m2 kształtuje się w okolicach 600 zł.

arrow_forward_ios Kto może podpisać protokół przeglądu instalacji elektrycznej?

Zgodnie z prawem protokół przeglądu instalacji elektrycznej może być podpisany przez osobę posiadającą ważne świadectwo kwalifikacyjne (potocznie nazwane uprawnieniami SEP) z zakresu dozoru (D).

W przypadku przeglądu instalacji elektrycznej w domach konieczne jest, aby uprawnienia obejmowały zakres kontrolno-pomiarowy dotyczące urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1 kV.

arrow_forward_ios Co obejmuje przegląd instalacji elektrycznej?

Przegląd instalacji elektrycznej składa się z trzech czynności. Są to oględziny instalacji elektrycznej, pomiary elektryczne oraz sporządzanie protokołów odbiorczych.

W przypadku domów mieszkalnych, badania za pomocą pomiarów elektrycznych obejmują zwykle pomiar rezystancji izolacji, pomiar skuteczności wyłączników nadmiarowoprądowych (impedancja pętli zwarcia), pomiar skuteczności wyłączników różnicowoprądowych oraz pomiar ciągłości przewodu ochronnego. W przypadku instalacji odgromowej dochodzi jeszcze pomiar rezystancji uziemienia.

arrow_forward_ios Ile jest ważny protokół przeglądu instalacji elektrycznej?

Protokół przeglądu instalacji elektrycznej domu mieszkalnego jest ważny przez 5 lat. Po upływie tego czasu konieczne jest przeprowadzenie kolejnego 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej.

Działamy w lokalizacjach

Wrocław

Oferujemy przeglądy instalacji elektrycznej w domach na obszarze Wrocławia. Bez znaczenia jest to czy dom jest świeżo wybudowany czy zalicza się do starego budownictwa. Dokonujemy przeglądów instalacji elektrycznej we wszystkich domach we Wrocławiu.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Wrocław
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Wrocław

Oława

Zajmujemy się przeglądami instalacji elektrycznej w domach w Oławie. Bez względu na złożoność instalacji, jesteśmy w stanie dokonać szybkiego i rzetelnego przeglądu elektryki w domu na terenie Oławy i w okolicach.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Oława
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Oława

Brzeg

Przeglądamy instalacje elektryczne w domach w Brzegu. Profesjonalnie przeprowadzamy oględziny, pomiary i w przeciągu 24 godzin otrzymujesz protokoły do Twojego 5 letniego przeglądu instalacji elektrycznej w Brzegu.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Brzeg
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Brzeg

Strzelin

Przeprowadzamy przeglądy instalacji elektrycznej w domach w Strzelinie i okolicach. Na podstawie oględzin i pomiarów, sporządzamy protokoły przeglądu elektryki z Twojego domu w Strzelinie.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Strzelin
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Strzelin

Ząbkowice Śląskie

Specjalizujemy się w przeglądach instalacji elektrycznej w domach w Ząbkowicach Śląskich. Oferujemy szybkie i fachowo przeprowadzone przeglądy elektryki Twojego domu w Ząbkowicach Śląskich.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Ząbkowice Śląskie
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Ząbkowice Śląskie
1

Dzierżoniów

Na podstawie pomiarów i oględzin dokonujemy przeglądu instalacji elektrycznej w domach w Dzierżoniowie. Zajmujemy się kontrolą okresową we wszystkich typach budynków: czy to w nowym budownictwie czy też w starych domach lub kamienicach.

Przegląd instalacji elektrycznej w domu Dzierżoniów
Przegląd instalacji elektrycznej w domu Dzierżoniów