Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Zamów dziś przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu i już jutro będziemy na miejscu. Protokoły przeglądu otrzymujesz 24 godziny po dokonanej kontroli okresowej w mieszkaniu.

Nasz pakiet korzyści

 • emoji_transportation

  Szybkie wykonanie

 • vital_signs

  Rzetelne pomiary

 • order_approve

  Protokoły odbioru w formie elektronicznej

 • update

  Protokoły gotowe w 24h

 • verified

  10 letni dostęp do protokołów

 • wysiwyg

  Wsparcie formalne


Średni koszt usługi
500 zł
(mieszkanie 50 m2)
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Kalkulator przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy kalkulator usług przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Na podstawie kalkulatora, każdy klient jest w stanie oszacować koszt/cenę przeglądu instalacji elektrycznej w swoim mieszkaniu.

Podaj poniższe dane i poznaj szacunkowy koszt usługi

 • Metraż mieszkania*:

podaj całkowity metraż Twojego mieszkania w m2.

*pole wymagane

 • Liczba obwodów:

podaj liczbę wszystkich obwodów. Jeśli nie pamiętasz liczby obwodów, pójdź do rozdzielnicy i policz wszystkie wyłączniki nadprądowe (zwykle posiadają oznaczenie typu B16, B10, B20, C16, itp.).

 • Liczba gniazdek:

podaj liczbę wszystkich gniazdek w mieszkaniu.

 • Liczba pkt. oświetleniowych:

podaj liczbę wszystkich punktów oświetleniowych w mieszkaniu. Dotyczy to wszelkiego oświetlenia typu kinkiet, oprawy oświetleniowej na suficie itp. Nie dotyczy to oświetlenia podłączonego do gniazdka wtykowego

Zasady współpracy

WYCENA

Wyślij nam możliwie jak najwięcej informacji na temat Twojego mieszkania. Mogą to być: rzut mieszkania, liczba gniazd, metraż, zdjęcie rozdzielnicy, liczba pomieszczeń lub projekt elektryczny. Na tej podstawie będziemy w stanie wycenić naszą usługę w Twoim mieszkaniu.

TERMIN

Ustalamy dogodny dla Ciebie termin. Zamówienia realizujemy nawet na następny dzień roboczy, ponieważ cenimy satysfakcję naszych klientów.

PRZEGLĄD

Przeprowadzamy przegląd instalacji elektrycznej w Twoim mieszkaniu. Zajmuje to średnio od 1,5 do 3 godzin. W dniu przeglądu zadbaj o to, aby dostęp do gniazd był ułatwiony - pamiętaj: im szybciej elektryk skończy swoją prace, tym mniej będzie Cię kosztowała!

ROZLICZENIE

Rozliczenie odbywa się przelewem online po przeglądzie. Po dokonanym przelewie otrzymujesz swoje protokoły przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu.

DOSTĘP

Protokoły przeglądu przechowujemy przez 10 lat, przez co nigdy więcej nie musisz martwić odnalezieniem tych dokumentów. Wystarczy kontakt z nami i otrzymujesz swoje protokoły.

Kontakt

Kontakt Ralf Skrzypczak

inż. Ralf Skrzypczak

Częste pytania (FAQ)

arrow_forward_ios Jak wygląda przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu w bloku?

Sposób przeprowadzania przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu w bloku może wyglądać w dwojaki sposób. Decyduje o tym aktualny stan instalacji elektrycznej.

W pierwszym przypadku możemy mieć do czynienia ze starą instalacją elektryczną, bazującą na dwóch żyłach (system TN-C). Podczas przeglądu sprawdzamy wtedy m.in. zerowanie w gniazdkach, rezystancję izolacji obwodów oraz impedancję pętli zwarcia. Wymiana takiej instalacji jest bardzo zalecana, gdyż z pewnością będzie stwarzała z czasem duży dyskomfort w użytkowaniu. Poza tym jest ona mniej bezpieczna z racji braku wyłączników różnicowoprądowych.

W drugim przypadku możemy mieć do czynienia z nową, trzyżyłową instalacją elektryczną (system TN-S) na przewodach miedzianych. W takim przypadku przeprowadza się wszystkie badania instalacji elektrycznej, jak w przypadku nowych mieszkań.

arrow_forward_ios Na czym polega przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu polega na sprawdzeniu stanu instalacji pod kątem wizualnym (oględziny) oraz za pomocą mierników (pomiary) w częściach niewidocznych. Pod kątem wizualnym sprawdzane są m.in. stan aparatury i przewodów w rozdzielnicy oraz możliwe uszkodzenia osprzętu w mieszkaniu. Po oględzinach elektryk dokonuje pomiarów instalacji elektrycznej. Wyniki oględzin i pomiarów zostaną zapisane w protokołach przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu.

.

arrow_forward_ios Ile kosztuje sprawdzenie instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Koszt sprawdzenia instalacji elektrycznej w mieszkaniu zależy w dużej mierze od rzeczywistego nakładu pracy dla elektryka. Na cenę przeglądu w mieszkaniu wpływa m.in. liczba gniazd i punktów oświetleniowych w mieszkaniu, ilość obwodów w rozdzielnicy, koszt dojazdu oraz inne czynniki, które mogą wydłużyć przeprowadzenie przeglądu elektrycznego w mieszkaniu, np. utrudniony dostęp do gniazd lub konieczność demontażu osprzętu w celu przeprowadzania testów (pomiarów).

Średni koszt przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu dla obiektu liczącego 50 m2 wynosi 500 zł netto.

arrow_forward_ios Kto musi robić przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu?

Do przeprowadzenia przeglądów instalacji elektrycznej w mieszkaniu własnościowym zobowiązani są właściciele lub zarządcy nieruchomości. Z reguły obowiązkowy przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu musi być wykonany co 5 lat.

Działamy w lokalizacjach

Wrocław

Dokonujemy przeglądów instalacji elektrycznej w mieszkaniu we Wrocławiu. Okresową kontrolę przeprowadzamy zarówno w blokach z wielkiej płyty, w kamienicach lub nowych budynkach deweloperskich. Zamów dzisiaj usługę i już jutro będziemy u Ciebie! Protokoły w 24h!

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Wrocław
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Wrocław

Oława

Oferujemy przeglądy elektryczne mieszkań w Oławie w krótkich terminach. Przeglądy przeprowadzamy na kolejny dzień roboczy. Protokoły przeglądu mieszkania będą gotowe 24 godziny po przeglądzie na miejscu.

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Oława
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Oława

Brzeg

Wykonujemy przeglądy instalacji elektrycznej w mieszkaniu w Brzegu. Umów dzisiaj termin i już jutro wykonamy pomiary elektryczne w Twoim mieszkaniu w Brzegu. Po zakończeniu przeglądu otrzymasz protokoły w 24 godziny!

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Brzeg
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Brzeg

Strzelin

Przeprowadzamy przeglądy instalacji elektrycznej w mieszkaniu w Strzelinie. Przegląd realizujemy czasami jeszcze w ten sam dzień, a protokoły przeglądu mieszkania otrzymasz nie później niż 24 godziny po dokonaniu przeglądu w formie elektronicznej.

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Strzelin
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Strzelin

Ząbkowice Śląskie

Realizujemy przeglądy elektryczne w mieszkaniu w Ząbkowicach Śląskich. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na usługę i dostarczanie protokołów przeglądu mieszkania w zaledwie 24 godziny po przeglądzie.

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Ząbkowice Śląskie
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Ząbkowice Śląskie

Dzierżoniów

Świadczymy przeglądy instalacji elektryczne w mieszkaniu w Dzierżoniowie. Naszą usługę oferujemy dla różnych typów budynków, w tym w mieszkaniach w bloku z wielkiej płyty. Cechujemy się szybkim wykonaniem przeglądu i dostarczaniem protokołów w 24 godziny!

Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Dzierżoniów
Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu Dzierżoniów